VIDEO: Jak probíhal unikátní festival Ynspirology? Na jednu část je Yemi obzvláště hrdý!

Aktualizováno 30.08.2018


O víkendu proběhl v pražských Žlutých lázních již třetí ročník festivalu Ynspirology. Jeho návštěvníci si mohli vyzkoušet nepřeberné množství aktivit a především se mohli setkat se zajímavými lidmi. Jak to na místě vypadalo?

Inspirace je všude kolem nás. Nejdůležitější je, abychom nepropásli tu pravou chvíli a byli ve správný čas na správném místě. Ideálně na místě, kde se můžeme přiučit něčemu novému. Právě toto je hlavní myšlenka festivalu Yspirology, který je sice primárně určen generaci Y, ale užijí si ho i starší ročníky. 

Zdroj: TV Nova

 

Program festivalu se vymykal klasické festivalové scéně. V celém areálu se diváci mohli setkat s jednotlivými zástupci čtyř festivalových zón - FIT, DIGI, SPIRIT a GIRLS. Návštěvníci měli jedinečnou možnost mluvit s jednotlivými osobnostmi a pod jejich vedením si užít mnoho legrace a současně načerpat velkou dávku inspirace. O hudební doprovod na velkém Ynspy pódiu se postarala například kapela Slza, vítězka SuperStar 2015 Emma Drobná nebo nejúspěšnější zástupce České republiky v hudební soutěži Eurovision Song Contes, Mikolas Josef.

 
Nasajte atmosféru inspirativního festivalu v reportáži!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ KONCERT: Tereza Mašková, Mikolas Josef a legendární Michael Jackson! Na co se můžete těšit?

VIDEO: Skládá písně, metá salta a září v zahraničí! Troufl by si Mikolas Josef i na SuperStar?


Novinky z NOVY