Blonďatý krasavec z Kobry 11 riskuje i v osobním životě. Jeho srdce tluče pro adrenalinový kousek, který hraničí se zákonem

Aktualizováno 30.08.2018


Svalnatý a opálený Daniel Roesner, alias Paul Renner, byl v pořadí již osmým parťákem Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay) v oblíbeném seriálu Kobra 11. Šarmantní herec má ale zajímavý adrenalinový koníček i v reálu a dokonce kvůli němu občas riskuje svůj život.

Německý herec Daniel Roesner pochází z Kolína nad Rýnem. Vždy miloval adrenalin a snil o kariéře kaskadéra nebo herce. Před rolí v Kobře 11 si zahrál v mnoha televizních seriálech a filmech. Láska k adrenalinu z něj ale nevyprchala. V roli Paula Rennera mohl zkombinovat obě své vášně, herectví i kaskadérství.

Zdroj: facebook


Když Roesner odejde z placu, věnuje se zajímavému koníčku, který mu dodává potřebný adrenalin k životu. Jeho vášní je rychlá jízda na motocyklech, která se však již několikrát neobešla bez zranění. Daniel má za sebou dvě nehody, ze kterých si odnesl zlomeniny kostí a pořádné modřiny. Ani tato zranění ho ale neodradila od nových motokrosových kousků.

Zdroj: facebook


Poprvé Roesner sedl na motocykl v osmi letech. Od té doby se motorky staly jeho životní láskou. „V dopoledních hodinách jsem často projížděl bahnem, a pak jsem šel špinavý do třídy,“ prozradil Roesner v rozhovoru pro BMW.

Zdroj: Instagram


Na jízdě na motorce se mu líbí to, že je blíž všem vnějším vlivům. „Když prší, cítíte každou kapku, protože před sebou nemáte přední sklo,“ řekl. To samé cítí i při jízdě na kole. To by ale nebyl adrenalinu chtivý Roesner, kdyby jezdil po okraji silnice a po lesních cestičkách. Přiznal, že někdy se vydá dokonce i na dálnici.


Jeho dalším velkým koníčkem jsou i vodní sporty. Za velkými vlnami vyráží karavanem do Ameriky a Austrálie. Kolikrát ještě mokrý sedá po surfování na motorku a vydává se na další rychlou jízdu, během které cítí vítr ve vlasech. To mu dává pocit svobody.

Zdroj: Instagram

Díly z 22. série Kobry 11 s Paulem Rennerem si můžete pustit na Nova Plus ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nešikovný policista z Kobry 11 Bonrath téměř nestárne. Může za to jeho zajímavý koníček?

FOTO: Jak dnes žije představitelka drsné šéfové Engelhardtové? Kobra 11 jí vzala životní lásku!


Novinky z NOVY