VIDEO: Yemi láká na festival Ynspirology. Jednu ze sekcí zde ovládne známý youtuber!

Aktualizováno 26.08.2018


Organizátoři Ynspirology i letos připravili program, který se vymyká klasické festivalové scéně. To podstatné ale zůstává: inspirovat a být inspirován. Na festivalu se návštěvníci můžou tváří v tvář setkat s mnoha hvězdnými hosty a chybět nebudou ani youtubeři.

Už tento víkend 28. – 29. 7. 2018 proběhne v Praze ve Žlutých lázních další ročník festivalu Ynspirology. Jako jedna z hlavních hvězd tu vystoupí Mikolas Josef, který pro české publikum odehraje vůbec první koncert po Eurovizi.

Zdroj: TV Nova

Generace Y, pro kterou je festival především určen, se může těšit kromě muziky i na pořádnou porci workshopů s youtubery. Potkat se můžete například s MenTem, nebo Andy Coconut. Právě MenT je patronem takzvané digi zóny, která se nachází v areálu (Ynspicity). Ve spirit zóně diváci najdou tanečníka Yemiho, v holčičí zóně například modelku Simonu Krainovou a ve fit zóně parkouristu Taryho.

Zdroj: oficiální zdroj


„V každé zóně je osm až deset disciplín, které lidi můžou vyzkoušet," prozradil hlavní dramaturg a protagonista Ynspirology Yemi A.D. Festival je skvělou příležitostí přiučit se něco od zkušenějších kolegů v rámci jednotlivých workshopů a vyzkoušet si mnoho zajímavých disciplín pod vedením těch nejzkušenějších a nejpovolanějších.

Zdroj: TV Nova


„Za nás, za digitální zónu, máme připravenou virtuální realitu. Máme tam i nejúspěšnější českou hru,“ prozradil youtuber Jan Macák alias MenT, který má na svém youtube kanále přes 1 200 000 odběratelů. Youtuberka Andy Coconut má pro návštěvníky připravený workshop, kde se naučí, jak vyfotit a upravit fotky. Současně jí bude patřit i hlavní stage, kde představí svůj nový taneční videoklip, který nedávno natočila. Nejen na to se můžete těšit už tento víkend. Ve videu se dozvíte, na co dalšího se můžete na festivalu Ynspirology těšit. 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Mikolas Josef, Yemi a Vojta D. založili nový boyband! Podívejte se na jejich taneční kousek!

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Mikolas Josef je konečně doma a pro fanoušky odehraje unikátní koncert!


Novinky z NOVY