JE MU TO ODPORNÉ! Hvězda filmu Špinavej Joe kvůli jedné scéně film nikdy neviděla

Aktualizováno 24.08.2018


Když si zahrajete ve filmu, tak je vcelku samozřejmé, že ho alespoň jednou zhlédnete. Čistě pro představu, co se povedlo a co ne. Jeden z herců, který účinkoval ve snímku Špinavej Joe, to ale vidí jinak.

Když byl Joe Dirt osmiletý kluk, jeho rodiče zmizeli. Uteklo dlouhých osm let, Joe vyrostl, našel si práci, ale nikdy se nevzdal svého snu - znovu se shledat s rodiči. Jednoho dne se vydal do světa v domnění, že si svůj sen splní. Cesta ho dovedla až do rozhlasového studia v Los Angeles, kde dojatým posluchačům odvyprávěl svůj příběh. Pomůžou mu nově nalezení podporovatelé? Odhalí Joe, kam zmizeli jeho rodiče?  

Zdroj: Archiv TV Nova


• David Spade, představitel role Joe Dirta, se postavou a jejím chováním inspiroval u svého kamaráda z dětství. 


• Film se nátáčel v Moab v Utahu, v Santa Claritě, v El Segundu, Carsonu, Los Angeles, v Santa Paule v Kalifornii a v Arrows v Arizoně.

• Jako Joeovi rodiče byli původně obsazeni Roseanne Barr a Gary Busey. Za nevyjasněných okolností byli během natáčení přeobsazeni a jejich scény byly přetočeny s Caroline Aaron a Fredem Wardem. Spekuluje se, že režisér měl problém s hvězdnými manýry Roseanne Barr.• V roce 2010 byl ve vývoji pilotní díl animovaného seriálu, který se inspiroval tímto filmem. Projekt byl nakonec zrušen.

• Snímek se po čtrnácti letech dočkal pokračování Joe Dirt 2: Beautiful Loser. Tento snímek se však nesetkal s pozitivními ohlasy. 

Dennis Miller prohlásil, že se ještě neodhodlal na snímek podívat, ač v něm sám hrál. Někdo mu totiž řekl, že ve filmu je scéna, ve které exkrementy vypuštěné ze záchodku v letadle spadnou z nebe někomu na hlavu. Miller k tomu dodal, že snímek tím nezapadá mezi filmy, na které by se chtěl podívat. Dodal ale, že natáčení bylo zábavné a že se při něm alespoň setkal s kamarády z dětství.

• Všechny scény Dennise Millera byly natočeny za jediný den.


Film Špinavej Joe můžete sledovat ve středu 25. července 2018 od 21:55 na Nova Cinema nebo v repríze ve čtvrtek 26. července 2018 od 23:40 na tomtéž kanále.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rob Schneider už dávno není Žába k zulíbání. Poznali byste ho? Jeho žena je ale kus!

TAK TOHLE NEVYŠLO. Proč nevznikl čtvrtý díl série Byl jednou jeden polda?


Novinky z NOVY