SEXY KRIMI: Velký souboj nejžhavějších kriminalistek. Kterou byste chtěli potkat při práci? HLASUJTE

Aktualizováno 23.08.2018

Koláž
Zdroj: Instagram

Když se dá žena na dráhu kriminalistiky, pak je to prostě sexy! Vybrali jsme krásné herečky, které se objevily ve známých kriminálních seriálech, a teď je jenom na vás, kterou zvolíte za nejvíce sexy!

Jsou charismatické, krásné a talentované. Pokochejte se top vybranými herečkami, které si zahrály ve známých kriminálkách:

Poppy Montgomery (Beze stopy)

Poprvé se třiačtyřicetiletá herečka objevila na filmovém plátně v hlavní roli filmu Mrtvý muž na univerzitě. Zahrála si například i roli Marilyn Monroe v minisérii od CBS Blondýnka. Svou krásou ale okořenila kriminálku Beze stopy.

Roselyn Sánchez (Beze stopy)

Nádherná Portorikánka dostala v seriálu Beze stopy svou největší hereckou příležitost. Za roli vyšetřovatelky Eleny Delgado byla dokonce nominovaná na ceny ALMA a Image Award. Seriál Beze stopy si nenechte ujít každý všední večer na TV Nova. 

Zdroj: instagram.com

Jorja Fox (Kriminálka Las Vegas)

Krásný úsměv Jorjy Fox můžeme sledovat v další oblíbené kriminálce. Nejdříve se věnovala modelingu, ale po vystudování herecké školy se začala prosazovat v tomto oboru. Do povědomí diváků se zapsala díky roli Sary Sidle v Kriminálce Las Vegas. Kriminálku Las Vegas sledujte na Nova Action. 

Zdroj: Instagram

Emily Wickersham (Námořní vyšetřovací služba)

Evropskou krásu reprezentuje Emily Wickersham v Námořní vyšetřovací službě. Nádherná blondýnka se narodila v Kansasu, ale její kořeny sahají do Rakouska a Švédska. Její role Eleanor Bishopové je považovaná za velmi vydařenou. 

Zdroj: Instagram

Lauren Holly (Námořní vyšetřovací služba)

Také herečka Lauren Holly začala svou kariéru jako modelka. Hrála v několika televizních reklamách a v roce 1985 se poprvé objevila ve filmu. Její krásu dokazuje fakt, že ji v roce 2007 zařadil časopis People mezi 100 nejkrásnějších lidí světa. Okrasou byla v seriálu Námořní vyšetřovací služba, kde si zahrála Jenny Shepardovou. Seriál Námořní vyšetřovací služba sledujte v odpoledních hodinách na TV Nova. 

Zdroj: Instagram

Angie Harmon (Rizzoli & Isles)

Další z krásných hereček, které započaly svoji kariéru na modelingovém mole. Její herecký talent objevil David Haselhoff a obsadil ji do svého seriálu Baywatch. Roli policejního detektiva Jane Rizzoli si zahrála v seriálu Rizzoli & Isles. Brunetka původem z Texasu je opravdu okouzlující.

Zdroj: Instagram

Sasha Alexander (Rizzoli & Isles)

Po boku Angie Harmon si Sasha Alexander zahrála v kriminálce Rizoli&Isles soudní patoložku Dr. Mauru Islesovou. Kromě tohoto seriálu si zahrála i v kriminálce Námořní vyšetřovací služba, kde ztvárnila Caitlin Todd. Kriminálku Rizzoli & Isles si užijete na Nova Cinema. 

Zdroj: Instagram


Mariska Hargitay (Zákon a pořádek)

Není se čemu divit, že je Marisky Hargitay takováhle kráska. Vždyť její matka Jayne Mansfield byla známá sexbomba 50. let  a její otec byl slavný kulturista Miklós Mickey Hargitay. Bohyně z Los Angeles si doposud zahrála v padesáti filmech a zazářila i v oblíbené kriminálce Zákon a pořádek, kterou můžete sledovat ve večerních hodinách na Nova Action. 

Zdroj: Instagram

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nick z Kriminálky Las Vegas dostal padáka! Tvůrci seriálu jej podezřívali z nechutného podvodu

Kobra 11, Arrow a Vražedná čísla... Která kriminálka je nejlepší? HLASUJTE!


Novinky z NOVY