BEN Z KOBRY 11: Hudební kariéra mu nevyšla, a tak se vrátil k herectví. Dnes je hvězdou oblíbené show!

Aktualizováno 23.08.2018


Semirův parťák Ben Jäger patřil k oblíbeným policistům ze seriálu Kobra 11. Co jeho představitel dělá dnes? Vypadá lépe než kdy dřív!

Ben Jäger byl Semirovým šestým parťákem a v seriálu Kobra 11 se objevil v roce 2008, kdy zemřel Chris Ritter. Ben po boku Semira Gerkhana chytal zločince dlouhých pět let. Jeho velkým snem však byla práce v docela jiném odvětví, a proto se na konci osmnácté série seriálu rozhodl odjet do Los Angeles, aby se mohl naplno věnovat své hudební kariéře.

Zdroj: TV Nova

Podobný sen měl i jeho představitel Tom Beck, který vystudoval Akademii bavorského divadla Augusta Everdinga v Mnichově a od dětství toužil prorazit na filmové či hudební scéně. A povedlo se mu obojí. Přestože se v současné době filmové ani televizní tvorbě nevěnuje, láká své fanoušky do koncertních hal. V roce 2011 vydal singl Sexy, který se v Německu i v dalších evropských zemích stal hitem a dlouhou dobu se držel na předních příčkách nejrůznějších hitparád!

Dnes se ale už opět věnuje primárně herectví. Je dokonce hvězdou německého seriálu o pra-pra-prasynovci známého génia Alberta Einsteina. A jak jinak – je to opět kriminálka.

Zdroj: TV Nova

A jak Ben Jäger vypadá dnes? Na to se podívejte v galerii!

Seriál Kobra 11 sledujte každý den v 16:45 na kanále Nova Action. Jednotlivé díly pak najdete rovněž na Nova Plus.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Představitel Bonratha z Kobry 11 vůbec nestárne! Může za to netradiční záliba

SEMIR Z KOBRY 11 DNES: Dálnice je stále jeho revírem, ovšem v životě má nyní velký zvrat!


Novinky z NOVY