VIDEO: Mikolas Josef, Yemi a Vojta D. založili nový boyband! Podívejte se na jejich taneční kousek!

Aktualizováno 19.08.2018


Mikolas Josef je po velkém úspěchu, kdy obsadil celkové šesté místo v soutěži Eurovision Song Contest, opravdu na roztrhání a díky skvělým zahraničním příležitostem je stále na cestách. Přesto si našel čas, aby představil festival Ynspirology a společně s ostatními hosty předvedl nevídaný tanec!

Ve Snídani s Novou se představili protagonisté festivalu Ynspirology. Ten proběhne už příští víkend 28. – 29. 7. 2018 ve Žlutých lázních a moderátor Pavel Svoboda vyzval hosty, aby se předvedli a inspirovali tak televizní diváky.

 

Tohle že je nelítostný kat? Paľo Habera předvedl uprostřed přímého přenosu SuperStar šílené taneční kreace! VIDEO


Mikolas Josef se chopil taktovky a za doprovodu Yemiho a Vojty Drahokoupila, který se po boku dalších talentovaných kolegů objeví v show Tvoje tvář má známý hlas, zazpíval svou pecku z Eurovize Lie to me. Vše ale nabralo trošku jiný spád a hudební vložka se zvrhla v nevídané taneční číslo. Šlo jim to skvěle a na perfektní synchronizaci bylo vidět, že jsou chlapci na stejně vlně. Třeba se někdy v budoucnu dočkáme i nového Boy bandu v podání tohoto trojlístku. Kdo ví. Tyhle taneční kreace ale musíte vidět!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Skládá písně, metá salta a září v zahraničí! Troufl by si Mikolas Josef i na SuperStar?

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Mikolas Josef je konečně doma a pro fanoušky odehraje unikátní koncert!


Novinky z NOVY