VIDEO: Survival camp, digitální zóna i hudební esa! Festival Ynspirology boří zajeté stereotypy

Aktualizováno 19.08.2018


Už příští víkend se v Praze ve Žlutých lázních představí nepřeberné množství umělců a inspirativních mladých lidí z mnoha oborů. Třetí ročník festivalu Ynspirology se nese ve znamení velkých jmen a zajímavých aktivit.

Inspirace je všude kolem nás, a tak je důležité, abychom byli ve správný čas na správném místě. Na festivalu Ynspirology si každý najde to své. Návštěvníci ocení velmi pestrý program, který se vymyká zajetým konceptům. Ve festivalové Ynspy Village se můžete setkat s více než čtyřiceti osobnostmi, se kterými zažijete nečekané momenty. Pomyslnou třešničkou je nabitý hudební line-up.

Zdroj: oficiální zdroj

Během rozhovoru tanečník a zakladatel Ynspirology festivalu Yemi A.D. prozradil, že se na Ynspirology chystá přijet mnoho zahraničních fanoušků. Lví podíl na tom má i vystoupení Mikolase Josefa, který na festivalu odehraje první koncert od svého skvělého umístění v soutěži Eurovision Song Contest 2018. Mezi dalšími účinkujícími bude například vítězka SuperStar Emma Drobná, skupina Slza, Kapitán Demo, Paulie Garand a mnoho dalších. A jaký program na vás čeká? To zjistíte v následujícím videu. 

Festival Ynspirology proběhne ve Žlutých lázních, a to 28. a 29. července. 

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Mikolas Josef je konečně doma a pro fanoušky odehraje unikátní koncert!

VIDEO: Skládá písně, metá salta a září v zahraničí! Troufl by si Mikolas Josef i na SuperStar?


Novinky z NOVY