KURIÓZNÍ PŘIZNÁNÍ: Představitel Alana Harpera z Dva a půl chlapa se bojí deště! Může za to stáří

Aktualizováno 18.08.2018

Jon Cryer - 2
Zdroj: Twitter / oficiální zdroj

Z legendárního seriálu Dva a půl chlapa ho známe jako chiropraktika Alana Harpera, který má smůlu v lásce. Herce Jona Cryera ale v osobním životě trápí jiný problém - strach z deště. Proč se Jon obává sebemenší kapičky?

Třiapadesátiletý Jon Cryer se rozhodl, že chce být hercem už ve svých dvanácti letech. Jeho matka si z něj tehdy dělala legraci, že práce instalatéra by se k němu hodila mnohem víc. On se ale nevzdal, chodil po konkurzech a hrál menší role ve filmech a seriálech. V roce 2003, i přes námitky manažerů CBS, dostal roli Alana Harpera v sitcomu Dva a půl chlapa. Touto rolí se zapsal do povědomí široké veřejnosti a za svůj výkon byl dokonce třikrát nominovaný na cenu Primetime Emmy. V soukromém životě se Jon Cryer dvakrát oženil a má dvě děti.

Zdroj: TV Nova


V televizní show Conana O´Briena herec prozradil, jak trnitá je cesta za vysněnou kšticí. „Čas je neúprosný a mně na hlavě zbylo pouze několik chlupů,“ popsal Cryer.

Zdroj: YouTube.com


Výsledek, který vidíme na jeho hlavě, je prý prací několika talentovaných profesionálů. „Není to tak, že mi na hlavu nalepí nějaký kus vlasů. Je to dlouhý proces, který začíná něčím podobným, jako je krém na boty. V podstatě to vypadá tak, že mi po hlavě jezdí různými typy válečků a hrnou krém nahoru,“ popsal. „Poté mi posypou hlavu práškem ze slánky a je hotovo.“


Že si ze sebe Cryer umí udělat legraci, jsme mohli vidět prakticky v každém díle Dva a půl chlapa. Srandista je ale i v osobním životě. Dokazuje to jeho ležérní odpověď na zákeřnou otázku moderátora Conana, co se s falešným účesem stane, když začne pršet. „To je holt smůla. Z hlavy mi tečou malé potůčky. Naštěstí se díky obočí stočí do stran a netečou mi do očí.“

Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu:

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zajímavosti ze seriálu Dva a půl chlapa: Milionový honorář a skutečnost, o které jste neměli ani tušení!

Tihle herci jsou v pěkném balíku! Kolik dostávají zaplaceno hvězdy z Dva a půl chlapa?


Novinky z NOVY