FOTO: Představitel Bonratha z Kobry 11 vůbec nestárne! Může za to netradiční záliba

Aktualizováno 17.08.2018

Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath
Zdroj: oficiální zdroj

Herec Gottfried Vollmer si v seriálu Kobra 11 zahrál komického policistu Dietera Bonratha. Od poslední klapky sice uběhlo už několik let, ale Gottfried stále vypadá skvěle. V čem tkví jeho trik?

Německého komika Gottfrieda Vollmera zná většina českých diváků především jako Dietera Bonratha ze seriálu Kobra 11. Herec vystudoval umění na univerzitě v Berlíně, a poté v roce 1979 debutoval v televizním seriálu Parole Chicago. V osmdesátých letech zazářil v německém sitcomu Büro, Büro.

 

Zdroj: oficiální zdroj


Největší popularity dosáhl díky roli v seriálu Kobra 11, kde hrál v letech 1997-2014 policistu Dietera Bonratha. Fanoušci ocenili, že si Gottfried s postavou pohrál a vtiskl jí komického ducha. 

 

Zdroj: Instagram

 

Herec Gottfried Vollmer je pravým opakem méně inteligentní postavy, kterou v seriálu ztvárnil. Gottfried je nejen výborným hercem, ale také muzikantem. Hraje na kytaru, klavír a v mládí se věnoval stepu a tanci. Kromě hereckého a hudebního talentu je nadaný na cizí jazyky. Herec mluví plynule anglicky, francouzsky a dokonce se dorozumí i italsky. Navíc se třináct let učil latinu a řečtinu.


Jeho zatím poslední televizní rolí bylo účinkování v komediální show Kroymann. V tomto satirickém pořadu se objevil v první epizodě na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: Instagram


Herec v letošním roce oslavil 65. narozeniny a stále vypadá skvěle. V kondici se udržuje díky sportu a ajurvédě, kterou přímo v Indii studoval. Ajurvéda je starodávný léčebný systém, který vznikl právě v Indii.

Legendární Kobru 11 můžete sledovat každý den na Nova Action a na videoportálu Nova Plus ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nick z Kriminálky Las Vegas dostal padáka! Tvůrci seriálu jej podezřívali z nechutného podvodu

SEMIR Z KOBRY 11 DNES: Dálnice je stále jeho revírem, ovšem v životě má nyní velký zvrat!
 


Novinky z NOVY