SEMIR Z KOBRY 11 DNES: Dálnice je stále jeho revírem, ovšem v životě má nyní velký zvrat!

Aktualizováno 11.08.2018

Erdogan Atalay - 5
Zdroj: Instagram

Herec Erdogan Atalay je známý hlavně ze seriálu Kobra 11. V jakých dalších rolích ho můžete vidět? A co dělá představitel Semira Gerkhana dnes? To a více se dozvíte v článku.

Jeho matka je Němka, otec Turek. Erdogan Atalay má turecké kořeny ze strany otce, jeho máma je Němka a v Německu i celý život žije. K herectví tíhl už od mládí a na univerzitě v Hamburku vystudoval scénické hraní. Věnoval se divadlu a jeho kariéra tak byla jasná, jen bylo otázkou času, kdy přijde první velká šance. Ta se naskytla v seriálu Hudba po troškách.

Zdroj: TV Nova


Následně se objevil v dalších německých seriálech: Dvojité nasazeníKlaun. V roce 1996 přišla jeho role osudová a největší, stal se z něho Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11. Jeho popularita dosáhla vrcholu, kdy se díky této roli vrchního komisaře dálniční police dostal do přízně milionům diváků. Je součástí týmu od začátku, nastoupil pro upřesnění ve třetím díle, až dodnes. A všechny akční scény hraje sám - dabéra odmítá!

Zdroj: TV Nova


Kromě role Semira Gerkhana je známý také z filmu Smrt in-line, kde ztvárnil hlavní roli Markuse Schneidera. Díky tomuto filmu, kde si zahrál i po boku své manželky, mohl uplatnit svoji velkou zálibu, a to jízdu na kolečkových bruslích.

Zdroj: Profimedia


Momentálně si Erdogan, kromě natáčení Kobry 11, užívá plnými doušky roli otce. Jeho manželka a herecká agentka Katja mu nedávno porodila dceru. S tou už má herec jedno dítě a to syna Marise, kterému je 6 let.

Zdroj: Instagram


Legendární Kobru 11 můžete sledovat každý den na Nova Action. Také na videoportálu NovaPlus ZDE

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KOBRA 11: Představitel Toma Kranicha končí! Prozradil, co ho láká víc než herectví

Nešikovný policista z Kobry 11 Bonrath téměř nestárne. Může za to jeho zajímavý koníček?

NA ŽIVOT A NA SMRT: Semirovi parťáci to v Kobře 11 nemají jednoduché. Toto jsou jejich osudy!


Novinky z NOVY