ZÁKEŘNÝ TRIK: Během natáčení Sexu ve městě 2 představitelka Samanthy dokonale zmátla novináře

Aktualizováno 11.07.2019

Sex ve městě 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Natáčení filmu Sex ve městě 2 potrápilo hlavně novináře. Co dělala Kim Cattrall, představitelka Samanthy, každý den, aby je zmátla?

Pokračování úspěšného snímku Sex ve městě, který navazoval na populární stejnojmenný seriál, diváky opět přivádí mezi čtveřici kamarádek. Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda už dávno žijí své vysněné životy - jsou úspěšné, mají skvělé partnery, spoustu peněz, a některé dokonce děti. Jenže Samantha jim jejich poklidné životy pořádně naruší. Na schůzce se seznámí s bohatým podnikatelem z dalekého Abú Dhabí, který ji i její kamarádky pozve do své vlasti do jednoho z nejluxusnějších hotelů planety.

Zdroj: Archiv TV Nova

Zpočátku se kamarádkám dovolená nepozdává, později však zjišťují, že právě tohle potřebovaly. Přesto se jejich cesta snů neobejde bez komplikací a všemožných problémů...

 

Věděli jste, jaké kuriozity natáčení doprovázely?

- Kim Cattrall, představitelka Samanthy, musela docházet na natáčení ve svatebních šatech, aby si novináři mysleli, že se její postava ve filmu vdává.

- Děj filmu se odehrává v Abú Dhabí, avšak natáčení přobíhalo v Maroku, neboť úřady ve Spojených arabských emirátech natáčení nepovolily. Údajně kvůli přemíře sexuality ve filmu.

Zdroj: Archiv TV Nova

- Ve filmu se objevila i herečka Penélope Cruz. Zahrála si malou roličku, jejíž natočení bylo hotové během dvou hodin. V jednom z rozhovorů uvedla, že se chtěla ve filmu objevit proto, že je velkou fanynkou seriálu a Sarah Jessica Parker.

- Film vznikl v roce 2010 a hned po jeho uvedení se spekulovalo o třetím dílu. Finální verdikt se však veřejnost dozvěděla až o sedm let později, kdy Kim Cattrall oznámila, že v žádném dalším filmu ze série Sex ve městě účinkovat nebude. Je jasné, že by bez populární Samanthy další film ani vzniknout nemůže.

Zdroj: Archiv TV Nova

- Film byl kritizován za obrovský product placement. Často jsou v něm totiž zmiňovány velké značky jako Louis Vuitton, Chanel, Prada, Valentino, Apple a Hawlett-Packard.

- Představitelky hlavních hrdinek pro film nazpívaly píseň I'm a Woman od interpretky Helen Reddy.

Film Sex ve městě 2 můžete sledovat ve čtvrtek 11. 7. od 22:35 na Nově!

 

 


Novinky z NOVY