Kobra 11, Arrow a Vražedná čísla... Která kriminálka je nejlepší? HLASUJTE!

Aktualizováno 10.08.2018

Nejoblíbenější kriminálky
Zdroj: oficiální zdroj

Televize Nova nabízí svým divákům nepřeberné množství nejrůznějších zahraničních kriminálek a detektivek. Která z nich je tou vaší nejoblíbenější?

Případy pro Lauru
Laura Diamondová patří ke špičkám v oblasti oddělení vražd newyorské policie. Když zrovna neřeší kriminální případy, je matkou dvou nezbedných kluků. Do toho všeho se snaží nějak vycházet se svým bývalým manželem Jakem, který se na okrsku stal jejích nadřízeným.

Zdroj: Archiv TV Nova

Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně
Kamarádky a kolegyně zároveň Jane Rizzoli a Maura Isles řeší společně nejrůznější vraždy v Bostonu, ale také bojují se stíny minulosti, které ohrožují jejich životy.

Zdroj: Archiv TV Nova

Kobra 11
Známý seriál vypráví o policistovi Simirovi a jeho kolezích, kteří se zabývají řešením závažných zločinů. V akčním dobrodružství nechybí spousta výbuchů i jiných triků.

Zdroj: TV Nova

Arrow
Milionářský syn Oliver Queen jako jediný přežil ztroskotání rodinné jachty, v jehož důsledku musel strávit dlouhých pět let na opuštěném ostrově. Byl všemi považován za mrtvého, a proto byl jeho návrat do města Starling City velkým překvapením. Oliver žije dvojí život - ve dne je bohatým dědicem, v noci bojuje s tamějším zločinem.

Zdroj: IMDb

Můj přítel Monk
Nesnáší nepořádek, špínu a trpí různými fobiemi. Na okolí působí spíše jako blázen. Bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi však zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, kterou uplatňuje při řešení zapeklitých případů.

Zdroj: TV Nova

Námořní vyšetřovací služba
Kriminální seriál vypráví o týmu speciálních agentů, který vede zkušený a tvrdý vyšetřovatel Leroy Gibbson. Napětí, akčnost a dobré herecké výkony se postaraly o obrovský divácký úspěch.

Zdroj: TV Nova

Kriminálka Las Vegas
Parta špičkových vyšetřovatelé usilovně pracuje na řešení závažných případů násilných úmrtí. Ve svém zaměstnání používají ty nejmodernější technologie, díky kterým je rozuzlení jednotlivých zločinů o poznání jednodušší.

Kriminálka: Oddělení kybernetiky
Tým FBI vedený speciální agentkou Avery Ryan řeší zvláštní případy z oblasti kyberzločinu, mezi které patří nejrůznější vraždy, sexuální přestupky či vydírání prováděné s pomocí internetu.

Zdroj: oficiální zdroj

Vražedná čísla
Na různých místech po městě se objevují mrtvoly znásilněných žen a policisté nemají žádné stopy, jak se k vrahovi dostat. Ale agentům FBI se brzy podaří pomocí matematiky a na základě údajů zakreslených v mapě určit přibližné teritorium, ve kterém pachatele hledat...

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Útvar pro zvláštní oběti je speciálním oddělením newyorské policie, které se zabývá řešením případů násilných trestných činů se sexuálním motivem. Jen ti nejlepší detektivové dokáží zvládat ty nejtěžší případy.
 

Zdroj: Archiv TV Nova


 

Kriminálka Anděl v číslech: Kolik rohlíků štáb za dobu natáčení spořádal? To by vás nenapadlo!

Ničeho se nebojí a riskují své životy! Kdo je podle vás nejlepším kriminalistou? HLASUJTE


Novinky z NOVY