Julia Roberts zkomplikovala natáčení Dannyho parťáků 2: Manžel jí dal přísný zákaz!

Aktualizováno 10.08.2018

Dannyho parťáci 2 - 2
Zdroj: Oficiální zdroj

Julia Roberts, která ve filmu Dannyho parťáci 2 ztvárnila postavu těhotné manželky Dannyho Oceana Tess, musela kvůli žárlivosti spát v jiném hotelu. Čtěte dále!

Tři roky po vyloupení kasín v Las Vegas se jejich majitel Terry Benedict objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít a pustit se do ještě větší akce, než byla ta minulá.

 V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl právě on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. Nabídne jim, že jejich dluh uhradí, pokud se jim podaří ukrást vzácné Korunovační vejce dřív než jemu...

 

Co jste o filmu Dannyho parťáci 2 nevěděli. Zde je pár zajímavostí:


1) Julia Roberts, která ztvárnila postavu těhotné Tess, se musela nechat vycpávat polštářem, ačkoli byla sama těhotná. Navíc musela svému manželovi slíbit, že se bude držet dál od George Clooneyho, a tak spala pro jistotu v jiném hotelu než zbytek štábu.

Zdroj: Oficiální zdroj
 

2) Bruce Willis, který zde hraje sám sebe, si měl původně zahrát hlavní roli Dannyho Oceana už v prvních Dannyho parťácích. Překrývalo se mu to ale s jiným natáčením, a tak musel roli odmítnout.

3) Malou roli Linusova otce (Matta Damona) si zahrál Peter Fonda, ale scéna se nedostala do finálního sestřihu filmu. Původně ji dokonce měl hrát Clint Eastwood.

Zdroj: Oficiální zdroj

4) Yen (Shaobo Qin) ve filmu ani jednou nepromluvil anglicky.

5) Ve filmu mohou diváci obdivovat výborné akrobatické umění herce Vincenta Cassela (Noční lišák). Tento herec v mládí vystupoval v cirkusu a skvělě ovládá brazilské bojové umění Capoira.

6) Během natáčení na Sicílii byla výrazně posilněna ochranka, protože se v blízkosti filmových lokací pohybovali členové sicilské mafie.

7) Sídlo Nočního lišáka (Vincent Cassel) leží u jezera Como, blízko městečka Bellagio.Tato obec byla inspirací pro název kasína v prvním díle, které Dannyho parťáci vykradli.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Americký film Rabín, kněz a krásná blondýna ukrývá ČESKOU STOPU. Nebýt našeho tvůrce, nebyl by

Trable i vychytávky na place filmu Plán hry: Tvůrci přiměli psa k lízání ruky zajímavým způsobem

 


Novinky z NOVY