Ze zákulisí Přátel: Představitel Rossova syna prozradil, proč pro něj byl každý den na place peklo!

Aktualizováno 10.08.2018

Cole Sprouse a Jennifer Aniston
Zdroj: YouTube.com

Pamatujete si na malého Bena Gellera ze seriálu Přátelé? Jeho role sice nebyla hlavní, ale i tak se mnohým divákům zapsala do paměti. Dnes je z kloučka pětadvacetiletý chlap, který láme srdce fanynkám. Kdo ale tehdy zlomil srdce jemu?

V oblíbeném sitcomu Přátelé si Cole Mitchell Sprouse střihl roli Bena Gellera, syna Rosse Gellera a Carol. Zajímavostí je, že roli Bena si zahrál nejen Cole, ale i jeho jednovaječné dvojče Dylan. Od natáčení Přátel sice uběhla pěkná řádka let, ale Cole říká, že někteří lidé ho na ulici stále oslovují Bene. „Je vtipné, že si mě a mého bratra lidé stále pamatují, a to i přesto, že jsme se od natáčení dost změnili,“ prozradil v rozhovoru pro Clevver News.

Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com


Cole Sprouse je americký herec, který svou první roli získal už jako osmiměsíční kojenec. Spolu s bratrem účinkovali v reklamě na toaletní papír. O rychlý start jejich kariéry se postarala babička, která byla herečkou a měla k umělecké branži blízko. 

Natáčení některých scén v seriálu Přátelé bylo pro malého Cola náročné. „Bylo pro mě velmi obtížné pracovat s Jennifer Aniston, protože jsem byl do ní zamilovaný,“ prozradil herec a dodal, že pro samou zamilovanost zapomínal svůj text. 

 Rolí Bena v Přátelích jeho herecká kariéra rozhodně neskončila. Dvojčata si v sedmi letech střihla roli ve snímku Velký táta. Poté si Cole zahrál ve filmech Astronautova žena, Viděl jsem maminku líbat Santa Clause nebo v seriálu Sladký život Zaca a Codyho. Aktuálně hraje v seriálu Riverdale a chodí s herečkou Lily Reinhart.

Zdroj: Instagram

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězda seriálu Přátelé v novém seriálu. Tentokrát už zvládl natáčet bez drog

Dabérka pošahané Phoebe z Přátel popsala svůj vztah ke kultovnímu seriálu! Co pro ni bylo nejtěžší?


Novinky z NOVY