Tvůrci Sexu ve městě natočili scénu sexu se psem! Která z postav seriálu měla tu smůlu?

Aktualizováno 09.08.2018

Sex ve městě
Zdroj: TV Nova

Před dvaceti lety se na televizních obrazovkách vůbec poprvé objevil veleúspěšný seriál Sex ve městě. Při oslavě druhého desetiletí seriálu se tvůrci svěřili s natáčení nechutné scény, která se nakonec do jedné z epizod (naštěstí?) nedostala. O jakou scénu se jednalo?

Známý seriál Sex ve městě, který pojednává o čtveřici nerozlučných kamarádek, dodnes patří k nejoblíbenějším seriálům vůbec. Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda bojovaly s nesnázemi osudu a snažily si najít lásku svého života. V jednotlivých epizodách pak byly divákům představovány nejrůznější typy mužů, přičemž se z každého z nich ve finále vyklubal zvrhlík nebo trouba. Než čtveřice dam našla svého vyvoleného, musela projít trnitou cestou dlážděnou desítkami nevyhovujících partnerů.

Zdroj: Oficiální zdroj

První epizoda seriálu byla uvedena v roce 1998, ale tvůrci se až po více než dvaceti letech rozpovídali o jedné konkrétní scéně, která se právě v jednom z dílu první řady měla objevit. Nakonec byla na žádost producentů vystřižena. Není se čemu divit!

Zdroj: isifa.com

V epizodě s názvem Monogamisté se Charlotte seznámila s šarmantním mužem, který se po všech stránkách zdál být ideálním partnerem. Jejich vztah však skřípal v posteli. Nový nápadník totiž neustále tlačil Charlottinu hlavu do svého rozkroku, aby mu poskytla orální sex. K tomu všemu byl v jeho ložnici pořád přítomný jeho zlatý retrívr. Charlotte se nakonec naštvala a po jeho dalším vynucování si orálního sexu z místnosti v zuřivosti odešla.

Zdroj: facebook

To pravé překvapení na ni však ještě čekalo. Po chvíli se totiž do ložnice vrátila a zůstala v šoku stát. Orální sex jejímu partnerovi totiž poskytoval právě roztomilý pejsek! „Je celkem děsivé, že jsme něco takového vůbec natočili,“ svěřil se v rozhovoru pro Vanity Fair tvůrce seriálu Darren Star.

Seriál Sex ve městě sledujte každý den ve 22:25 na Nova 2!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tajemství hvězdy Sexu ve městě: Přišla o dceru, získala syna! FOTO

Byt Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě je na prodej: Máte zájem? Připravte si pořádný balík!

 


Novinky z NOVY