Ženatý se závazky PO 31 LETECH: Dětem už táhne k padesátce! Peggy bez svých obřích vlasů a Al? FOTO

Aktualizováno 04.08.2018

Ženatý se závazky

Ženatý se závazky je kultovním sitkomem, o kterém neslyšel jen málokdo. A jak vlastně vypadají představitelé Bundových dnes?

Seriál se natáčel v letech 1987 - 1997. Od začátku natáčení tedy uběhlo již 31 let! Jak se s časem poprali hlavní hrdinové?

Ed O'Neill (72 let) využil své rostoucí popularity vzešlé z role Ala Bundy a zahrál si v několika filmech. Jeho nejúspěšnější role jsou však ty, kdy pouze propůjčil svůj hlas (Hledá se Dory, Raubíř Ralf). V posledních letech se opět sluní na vrcholu díky seriálu Taková moderní rodinka. A upřímně, nevypadá na to, že už má po sedmdesátce, co říkáte?

Zdroj: Twitter


Peggy s obrovským účesem ztvárnila herečka Katey Sagal (64 let). Stejně jako její seriálový manžel si zahrála v několika filmech, ale její největší úspěch po Ženatém se závazky je krom propůjčení hlasu jedné z hlavních postav populárního animovaného seriálu Futurama od tvůrců legendárních Simpsonových hraný seriál Zákon gangu. Za svou roli v něm Katey obdržela Zlatý glóbus za nejlepší seriálovou herečku v žánru drama.

Zdroj: Twitter


Christina Applegate (46 let) svou slávu nabytou Ženatým se závazky posunula výše rolí jedné ze sester Rachel v legendárním seriálu Přátelé. Objevila se také v několika úspěšných filmech, z nichž nejvýraznější v posledních letech je komedie z roku 2016 Matky na tahu.

Zdroj: Twitter


David Faustino (44 let) je tím nejméně úspěšným členem „rodiny“. Měl několik drobných rolí, z nichž je v posledních letech nejvýraznější hostovačka u „táty“ Eda O'Neilla v seriálu Taková normální rodinka.

Zdroj: TwitterKultovní komediální seriál Ženatý se závazky můžete sledovat každý všední den na Nova 2.NEPŘELÉDNĚTE:


PAMELA ANDERSON před 30 lety v postelové scéně ve slavném seriálu. Ani byste ji nepoznali

TOHLE JSTE VĚDĚLI? Která hlavní postava seriálu Přátele odstartovala kariéru v sitcomu Ženatý se závazky?


Novinky z NOVY