The Voice Česko Slovensko: Pamatujete tyto úchvatné výkony? 

Aktualizováno 04.08.2018

The Voice Česko Slovensko
Zdroj: TV Nova

The Voice Česko Slovensko – soutěž, kde jsou zpěváci posuzováni pouze a jenom podle jejich hlasu. Pamatovat si můžete předešlé dvě řady a nyní se už můžete těšit na třetí! Podívejte se, jaké české i zahraniční talenty soutěž doposud objevila.

The Voice, nebo také Hlas Česko Slovenska, je pěvecká soutěž odvozená z originálu The Voice of Holland. Hlavním cílem je najít pěvecké talenty starší 16 let. Nejprve vybírá porota, poté už hlasují diváci. Na vítěze čeká finanční odměna a možnost nahrát vlastní album!


První ročník se u nás představil v roce 2012, kdy usedli do křesel koučů Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Rytmus. Podívejte se na famózní výkon vítězky Ivany Bagové.


Svůj comeback oznámil Hlas hned následující rok a v roce 2014 se soutěž opravdu vrátila na televizní obrazovky. Ročník ovládla mladá zpěvačka se silným hlasem Lenka Hrůzová. Poslechněte si, jak porotu uchvátila v castingovém kole.
Za zmínku rozhodně stojí i jedna z nejvýraznějších zpěvaček Hlasu Eliška Mrázová alias Elis. Z jejího hlasu přímo srší americký feeling a v písních najdete ohlasy reggae rytmů nebo latiny. Přestože Eliška celkově nevyhrála, pár měsíců po skončení soutěže se stala Objevem roku.


Momentálně soutěž chystá svůj třetí návrat! Pořad ale už nebude v programech pod názvem Hlas Česko Slovenska, ale jako The Voice Česko Slovensko. Vyhlášeny jsou castingy, do kterých se zatím každý, kdo chce prověřit svůj pěvecký talent, může přihlásit. Jací budou letošní moderátoři, kdo bude rozhodovat o osudech soutěžících a kdy vůbec soutěž vypukne, se bude odtajňovat postupně.

Podívejte se, jaké talenty jste mohli slyšet v zahraničním The Voice.

Chceš zkusit štěstí? Do pořadu The Voice Česko Slovensko se můžeš přihlásit ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
OPRÁŠENO Z ARCHIVU: Takhle zpívali finalisté SuperStar 2018 na castinzích. Ušli velký kus cesty!

SuperStar je zpět! Kde ji v létě můžete vidět?

K smíchu, nebo k pláči? Hlasujte o nejnepovedenější vystoupení na castinzích SuperStar 2018!


Novinky z NOVY