BIZARNÍ DŮVOD: Adam Sandler natočil Pohádky na dobrou noc kvůli studu!

Aktualizováno 12.02.2019

Pohádky na dobrou noc - 1
Zdroj: oficiální zdroj

Rodinný snímek Pohádky na dobrou noc skrývá mnoho tajemství. Už jen důvod jeho vzniku je velmi zvláštní. Proč jej Adam Sandler natočil?

Fantastický příběh filmy Pohádky na dobrou noc vypráví o hotelovém údržbáři Skeeteru Bronsonovi (Adam Sandler). Jeho poklidný život se změní ve chvíli, kdy začnou ožívat pohádky, které vypráví svému synovci a neteři na dobrou noc. Zpočátku se podivné skutečnosti zdají být úžasným zpestřením všedních životů hlavních protagonistů, později však vypukne naprosté šílenství!

Zdroj: oficiální zdroj

Co jste o známé rodinné komedii dost možná nevěděli?

- Jedná se o vůbec první snímek produkovaný Adamem Sandlerem, který získal rating PG-13 (přístupné dětem a mládeži od třinácti let).

- Buldog vystupující ve filmu je skutečným domácím mazlíčkem Adama Sandlera a jeho rodiny.

- Adam Sandler chtěl snímek natočit údajně proto, aby jeho dcery mohly vidět alespoň jeden film, při jehož sledování by se za svého otce nemusely stydět.

Zdroj: oficiální zdroj

- Rozpočet filmu činil 80 miliónů dolarů, což jsou v přepočtu na české koruny cca 2 miliardy. Celosvětově pak snímek vydělal téměř třikrát tolik.

- V menších rolích se představila také manželka Adama Sandlera Jackie Sandler a jejich dcera Sadie.

- Filmová jména majitelů hotelu, ve kterém se příběh odehrává, jsou Barry a Barakto. Jedná se odkaz na bývalého prezidenta USA Baracka Obamu.

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - Mluví nejméně ze všech princezen Walta Disneyho!

NA VLÁSKU: Nejdražší Disneyho animák v historii má mnoho tajemství


Novinky z NOVY