ANKETA: Sbírka těch největších seriálových mrch! Která je podle vás nejhorší?

Aktualizováno 03.08.2018

Největši seriálová mrcha
Zdroj: TV Nova

Každý seriál občas ukáže nějakou tu mrchu, která pořádně rozvíří vody a naruší poklidné žití ostatních postav. Která je pro vás ta největší potvora? Hlasujte!

Intriky, manipulace a záškodnictví, to jsou typické techniky nepřejících a lstivých žen, které si získaly důvěru a zamotaly hlavu několika seriálovým rodinám. Diváci je většinou nemají rádi, přitom právě díky nim jsou seriály tak sledované. Pamatujete si na všechny? Která vám nejvíce hnula žlučí? Hlasujte!

Největší mrchy televizních obrazovek:

Heluš Švarcová
Heluš začínala v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako sekretářka ředitele kamenické nemocnice, ale později se z ní stala lstivá manželka doktora Boba Švarce. Oba toužili po penězích a každý je chtěl mít jen pro sebe. Svými lumpárnami ale nejradši škodila svému muži. Nejen on byl ale terčem jejích intrik, sestřenice Babeta by mohla vyprávět! Ani dnes není Heluš úplně čestná, i když se mnohé změnilo...

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Zuzana Pantoflíčková
Sestra Pantoflíčková po tom, co přišla z ,,Růžovky", kde pracovala s Bělou Valšíkovou, škodila v kamenické nemocnici vrchní sestře Babetě. Pomocí podvodu ji chtěla vyštípat a přebrat místo vrchní sestry. Přitom právě Babeta jí v nejtěžší chvíli podala pomocnou ruku!

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Květa Vavrušková
Květa je podnikatelka z Děčína, která se díky svému milenci Stárkovi zabydlela v Ulici. Není se čemu divit, že právě Vilma Nyklová ji nemá zrovna v lásce. A dělá dobře, Květa je totiž pěkná mrcha, která jde přes mrtvoly. Jen si vzpomeňte, jak škodila Věrce, které odloudila přítele!

Zdroj: TV Nova

 

Šárka Šedivá
Pamatujete na dívku, která skočila do děje seriálu za opravdu dramatických událostí? Šárčin otec zemřel při autonehodě, ji však doktor Hanák zachránil. Nejdříve jí každý litoval, pak nenáviděl. Šárka se upnula Hanáka, do kterého se později zamilovala. Jenže on už byl ženatý, a tak začala vymýšlet plán, jak se zbavit jeho ženy... Vše vygradovalo obviněním ze znásilnění!

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Alena Koukalová
Alena se v Ulici dala dohromady s Davidem. Nejdříve působila jako milá holka, ale později se z ní vyklubala pěkná manipulátorka. Všichni to viděli, jen David ne. A tak Alena manipulovala s Davidem dál. Když se s ní rozešel, aby byl s Terezou, nedokázala se s tím smířit. I když teď to vypadá, že je vše odpuštěno...

Zdroj: TV Nova

 

Ája Holoubková
Jednou navštívila v Ulici bar Coolna, kde potkala Roberta Bláhu. Ten nelenil a mladou rusovlásku sbalil. Jenže Ája se do něj zamilovala aniž by tušila, že v bytě, kam ji Robert pozval, už nějakou dobu žije se svojí přítelkyní. Když vše odhalila, začala jednat. Intriky a vydírání byly jejím každodenním chlebe!

Zdroj: TV Nova

 

Marika Lukáčová
Doktorka Lukáčová je hodně temperamentní a cílevědomá. Jde si tvrdě za svým a je schopna použít těch nejpodlejších prostředků. Pomáhá si i svým půvabem, díky kterému si dokáže omotat kolem prstu prakticky kohokoliv. Nejeden doktor se do ní zamiloval, aby byl pak následně Marikou využit.

Zdroj: Archiv TV Nova

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ANKETA: Volba největšího sympaťáka Ulice pokračuje! Hlasujte ve 2. nominačním kole

VELKÁ ANKETA: Který televizní detektiv je opravdu ten nejlepší? HLASUJTE!

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!
 

 


Novinky z NOVY