Všimli jste si, čím je zvláštní mobil Carrie Bradshaw ve filmu Sex ve městě? Filmaře dost potrápil!

Aktualizováno 03.08.2019

Donald Trump a Sex ve městě - 2
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Sex ve městě se stal světovým fenoménem. Pro film navazující na úspěšný seriál dokonce známí návrháři propůjčili kostýmy, které v té době ještě nebyly oficiálně představeny na přehlídkách!

Čtveřice nerozlučných kamarádek se vrací v celevečerním filmu, který navazuje na veleúspěšný seriál Sex ve městě. Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte jsou zpátky a s nimi i jejich starosti s láskou. Příběh filmu Sex ve městě se odehrává několik let po událostech posledního dílu seriálu, ve kterém se Carrie vrátila z Paříže s Panem božským. Po několikaletém vztahu se Božský odhodlá k odvážnému kroku – požádá Carrie o ruku!

Úspěšná spisovatelka i její kamarádky jsou štěstím bez sebe. Velký svatební den však naruší nemilá skutečnost. Ženich se totiž na poslední chvíli vyděsí! Jak to celé dopadne?


Co jste o populárním snímku dost možná nevěděli?

Zdroj: TV Nova


- Carrie má na své svatbě na sobě šaty od uznávané návrhářky Vivienne Westwoodové. Pokud byste o tytéž šaty měli zájem i vy, asi byste museli sáhnout hluboko do kapsy. Jejich cena totiž činí 22 760 dolarů (v přepočtu cca 540 tisíc korun).
Zdroj: Archiv TV Nova

 - Do role Carriiny asistenky Louise byla zvažována i slavná zpěvačka Beyoncé.

- Svatební kostým, který je ve filmu označen za obyčejný a je zkritizován přáteli Carrie, neboť není značkový, je ve skutečnosti z kolekce Christiana Diora a jeho hodnota je 6 800 dolarů (v přepočtu cca 170 tisíc korun).

 - Ve filmu se měla v malé roli objevit i Victoria Backham. Z časových důvodů se na natáčení nemohla dostavit, neboť v té době zrovna plánovala velký koncert skupiny Spice Girls.

- Danteho přítelkyně, se kterými za oknem souloží, zatímco je Samantha pozoruje, hrály skutečné pornohvězdy.

Zdroj: Archiv TV Nova

- Jako kostýmy posloužily zbrusu nové modely, které se do té doby neobjevily na žádných přehlídkových molech. Natáčet se směly jen pod dozorem ochranky.

 - Všimli jste si, že Carrie má ve filmu stejný mobil, jaký měla po celou dobu seriálu Sex ve městě? Autoři filmu chtěli ukázat, že od té doby uběhl už nějkaý čas a telefon je opoužívaný, proto jej alespoň přelepili lepicí páskou.
Zdroj: Archiv TV Nova

Snímek Sex ve městě sledujte ve čtvrtek 4. července ve 22:40 na TV Nova a nebo v repríze v pátek 5. července  ve 23:45 na Nova Cinema.


Novinky z NOVY