Malé uličníky by v nich hledal málokdo: Nejslavnější dětští herci jsou dnes k nepoznání! FOTO

Aktualizováno 28.07.2018

Dětské hvězdy
Zdroj: oficiální zdroj

Ve svých dětských letech ztvárnili úžasné a nezapomenutelné postavy. Jak dnes vypadají oblíbení hrdinové?

Jonathan Lipnicki
Americký herec Jonathan Lipnicki je známý především díky své roli George - malého chlapce, kterému se rodiče rozhodli ve filmu Myšák Stuart Little najít brášku v sirotčinci. Domů však místo chlapečka přivedli malou myš! Jak Jonathan vypadá dnes? Změna je to obrovská!

Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com

 

Matthew Lewis
To, že z křivozubého a nešikovného Nevilla Longbottoma vyroste fešák, předpokládal jen málokdo. Britský herec se však během let změnil k nepoznání. O dívky rozhodně nemá nouzi!

Zdroj: 9gag.com

Macaulay Culkin
Malý Kevin ze série filmů Sám doma dodnes patří k nejznámějším dětským hercům vůbec. Jeho představitel Macaulay Culkin díky své životní roli vstoupil do povědomí miliónů diváků po celém světě!

Zdroj: isifa.com/youtube/facebook

Lindsay Lohan
Někdejší hvězdu stříbrného plátna proslavila hlavně jeji dvojrole ve filmu Past na rodiče. V pozdějším věku se však potýkala se silnou závislostí na drogách, ze které se snad už úspěšně dostala.

Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com

Miley Cyrus
Z roztomilé zpěvačky a herečky, která se proslavila hlavně coby Hannah Montana, vyrostla pořádná dračice. Poté, co se vrátila ke svému bývalému příteli Liamu Hemsworthovi, se však zdá, že se poněkud uklidnila.

Zdroj: 9gag.com

Freddie Highmore
Představitel Karlíka ve filmu Karlík a továrna na čokoládu vyrostl v hvězdu první kategorie. Přechází z role do role a je uznávaným hollywoodským hercem.

Zdroj: 9gag.com


NEPŘEHLÉDNĚTE:

KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU: Křeče v čelisti i chyba z nepozornosti! Co ohrozilo natáčení filmu?

Islám, utržený prst i ošklivé hadí kousnutí: Jak dnes žije někdejší hvězda Lindsay Lohan?
 


 


Novinky z NOVY