PROKLETÝ CASTING na film Znamení: Mladý herec musel roli odmítnou kvůli těžké nemoci

Aktualizováno 27.07.2018

Znamení - 2002 - 1
Zdroj: oficiální zdroj

Natáčení sci-fi snímku Znamení postihlo několik příhod. Samotný casting nedopadl pro jednoho z herců dobře, role se musel vzdát kvůli ošklivému nádoru...

Sci-fi snímek Znamení popisuje nevysvětlitelné události, které se přihodily Grahamovi Hessovi (Mel Gibson) a jeho rodině. Na farmě daleko v polích se znenadání objeví obrovské kruhy v kukuřičném poli. Rodina zaslechne zvěsti o tom, že znamení vytvořili mimozemšťané. V televizním zpravodajství se později dozví, že se děsivé kruhy začínají objevovat po celém světě. Co se vlastně děje? Skutečně je lidsto sužováno hrozbou mimozemského útoku?

Zdroj: oficiální zdroj

Co jste o populárním snímku dost možná nevěděli?

- Vrcholná scéna ve sklepě se natáčela dlouhé tři týdny!

- Režisér filmu M. Night Shyamalan není příznivcem počítačových triků, a proto jsou ve filmu použity hlavně triky praktické. Obří kruhy v kukuřičném poli byly rovněž vytvořeny člověkem.

Zdroj: oficiální zdroj

- V roli Merrilla Hesse se měl původně objevit Mark Ruffalo. Tomu byl však krátce před natáčením objeven nádor na mozku, a proto se musel role vzdát. Později se naštěstí ukázalo, že byl nádor nezhoubný.

- Hlavní roli Grahama Hasse mohl ztvárnit také Johnny Depp, nakonec se tvůrci rozhodli pro Mela Gibsona.

Zdroj: oficiální zdroj

- Režisér M. Night Syamalan pracoval na scénáři k filmu šest měsíců. Poté, co jej ukázal producentům, měl takřka ihned na stole smlouvu.

- Mel Gibson prohlásil, že když poprvé dostal do rukou scénář, nebyl schopen ho odložit až do přečtení poslední stránky. Údajně pro něj byl napínavý od začátku až do konce.


 

Snímek Znamení sledujte v sobotu 30. června 2018 ve 20:00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NESKUTEČNÝ HYENISMUS: Tvůrci filmu Déjá Vu vědomě riskovali životy kvůli pár záběrům!

18 MRTVÝCH! Některé statistiky filmu Batman se vrací nahání hrůzu. Máte strach už nyní?


Novinky z NOVY