Neuvěříte, jak dnes vypadá Andrea z Kobry 11: Semirova životní láska už není taková kočka! FOTO

Aktualizováno 26.07.2018

Andrea z Kobry 11 - 2
Zdroj: TV Nova

Kobra 11, německá akční nálož z prostředí dálniční policie baví diváky už přes 20 let. Společně se seriálem ale stárnou i jeho hrdinové. Vráskám a pytlům pod očima se bohužel nevyhla ani představitelka půvabné sekretářky Andrey!

Semir Gerkhan v podání Erdogana Atalaye (51) je pro Německo něco jako Superman pro Ameriku. Za 20 let zvládl v Kobře 11 po boku osmi parťáků roztřískat tisíce aut a zatknout neméně padouchů.

Zdroj: TV Nova

Čas s ním pořádně zamával, ale snad ještě víc se vyřádil na herečce Carině Wiese (50). Ta v seriálu ztvárňuje půvabnou sekretářku a Semirovu životní lásku Andreu. Jako jedna z mála vydržela v seriálu dodnes a je na ni velmi smutný pohled.
Zdroj: TV Nova

Ze svěží slečny je stařenka. Zůstal jí akorát pověstný úsměv, jímž vždycky detektivům z dálniční policie zvedne náladu. Andrea a Semir si v Kobře 11 prošli mnohým. Nejprve spolu randili, potom se vzali a měli děti. Manželství ale krachlo a Semir rozvod příliš nezvládal. Ale nebyl by to německý seriál, aby se vše v dobré neobrátilo. A tak se dali znovu dohromady.
Zdroj: TV Nova

Akční televizní seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den od 16:55 hodin na Nova Action. Na všechny odvysílané díly se můžete podívat na portálu Nova Plus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

UTAJENÉ ZÁKULISÍ KOBRY 11: Náklady šplhají k milionům eur! Kolik aut už v seriálu zničili?

SEMIR Z KOBRY 11 SE NEZDÁ: Dvě svatby za půl roku! Podívejte se, co si akční hrdina vzal za ´krásky´


Novinky z NOVY