VELKÁ ANKETA: Hlasujte o nejlepší postavu legendárního Comebacku! Koho máte nejraději?

Aktualizováno 26.07.2018

COMEBACK - oblíbené postavy
Zdroj: TV Nova

Úspěch seriálu Comeback stojí hlavně na jednotlivých postavách, se kterými se diváci setkávají. Která z nich je vaší nejoblíbenější?

Sitcom Comeback vypráví životní příběhy hned několika postav, které se v jednotlivých epizodách dostávají do spousty humorných situací, a to hlavně díky vlastní hlouposti. Titulní postavou je Tomáš Pacovský, bývalý muzikant, který si v dobách své největší slávy přezdíval Tomi Paci. Ten společně se svým bratrem Ozzákem vychovává svou sedmnáctiletou dceru Ivu. Do děje však zasahuje spousta dalších postav, jejichž příběhy zaručeně rozesmějí každého diváka!

Která z postav je tou vaší vůbec nejoblíbenější?

Tomáš Pacovský
Bývalá hudební hvězda, jejíž zář zcela jistě zašla, se věnuje hudbě alespoň okrajově -  je totiž majitelem malého krámku s cédéčky a vinily. Je svobodný a vychovává dceru Ivu.

Ozzák
Dlouhovlasý svérázný drsňák, kterého diváci spolehlivě poznají podle dlouhých vlasů, knírku a džínové vesty, může působit poněkud přitrouble. Milovník zpěváka Ozzyho Osbourna je však velmi obětavý a pro svého bratra a svou neteř by udělal cokoliv.

Iva
Sedmnáctiletá Iva je studentou střední školy. Jejím velkým nápadníkem je Lexa, spolužák a bratr její nejlepší kamarádky Saši.

Zdroj: Archiv TV Nova

Lexa
Nepříliš inteligentní středoškolák Lexa, které nedá ani ránu bez své kšiltovky, je již dlouho zamilovaný do Ivy. Ta se jeho citům však jen krutě vysmívá. Žije sám se svou matkou a sestrou Sašou.

Zdroj: TV Nova

Saša
Tichá dívka, která však nezkazí žádnou legraci. Je nejlepší kamarádkou Ivy, má poněkud zvláštní povahu, ale je hodná a ráda ostatním se vším pomůže.

Simona
Máma a samoživitelka Lexy a Saši pracuje v místní hospodě za výčepem. Kamarádí se s Tomášem i Ozzákem. Je to taková žena od rány, s ničím ani s nikým se moc nemazlí a je velmi svérázná.

Marcelka
Marcelka, Ozzákem přezdívaná Mamba, je velká fanynka Tomiho. V dobách jeho slávy nevynechala jediný jeho výstup a dodnes vzpomíná na vyprodaný koncert ve Slaném.

 

Dva díly Comebacku za sebou můžete sledovat každé úterý a čtvrtek od 21:30 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

´Pičák´. Co to je a proč by ho měl každý mít? Ozzák vám to vysvětlí...

Zakřiknutá Saša i svůdná Iva: Kterou ze čtyř krásek z Comebacku máte nejraději? HLASUJTE!


Novinky z NOVY