SMUTNÁ ZPRÁVA: Zemřela hvězda slavné reality show. Oblíbený pořad už nikdy nebude jako dřív

Aktualizováno 26.07.2018

Mistři zastavárny - 11
Zdroj: Archiv TV Nova

Oblíbený byl nejen mezi diváky, ale i samotnými klienty. Svůj byznys zakládal na férovosti a všichni si toho cenili. Zemřel jeden z majitelů slavné zastavárny...

Richard Harrison, přezdívaný „Stařík“, byl dobře známý divákům oblíbené reality show Mistři zastavárny, kde vystupoval spolu se svým synem Rickem, který je spolumajitelem jejich zastavárny. Ta je nyní díky pořadu proslulá po celém světě, sjíždějí se k ní nejen hordy zájemců o nákup či prodej více či méně vzácného zboží, ale i davy turistů.

Richard naposledy vydechl v pondělí 25. 6. 2018 po dlouhém boji s Parkinsonovou chorobou. Jeho syn uvedl, že zemřel obklopen svými blízkými. Odešel ve věku 77 let.

Zdroj: Instagram


Rick na svém instagram napsal: „Dnes jsem ztratil přítele, otce, učitele a mnohem více. Stařík dnes ráno prohrál svůj boj s Parkinsonem. Mám tě rád, tati. Sejdeme se na druhé straně.“ 

„Stařík“ svou přezdívku, pod kterou jej všichni diváci dobře znali, získal již ve věku 38 let. Dvacet let sloužil u námořnictva, poté podnikal se svou tehdejší ženou v realitách. Po jedenácti letech však jejich společnost krachla, a Richard se tak spolu se svým synem přestěhoval do Las Vegas, kde si roku 1981 z posledních úspor otevřeli zastavárnu. Hodnota Richardova majetku se odhaduje na 5 milionů dolarů, tedy téměř 111 milionů korun.Mistry zastavárny můžete sledovat každý den na Nova Action.NEPŘEHLÉDNĚTE:


(NE)VESELÁ VZPOMÍNKA: Před kolika lety odešel do nebe legendární vztekloun z Pelíšků?

FOTO: Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Vyrostly a rozhodně se nenudí!


Novinky z NOVY