VIDEO: Kam se poděl Karate Kid? Nastartoval úspěšnou hudební kariéru!

Aktualizováno 07.09.2018

Karate Kid (2010)
Zdroj: oficiální zdroj

Jaden, syn Willa Smithe, se objevoval ve filmech již od útlého věku. Najednou však zmizel z povědomí. Co se vlastně stalo?

Jaden Smith měl slibně rozjetou filmovou kariéru, se kterou mu značnou měrou vypomáhal jeho papá Will Smith. Když do kin vtrhl remake klasického filmu Karate Kid (2010), tehdy dvanáctiletý Jaden zazářil po boku legendárního Jackie Chana a ze snímku byl celosvětový hit.

Zdroj: IMDb

Will se rozhodl kout železo, dokud je žhavé a rozhodl se pro svého syna vytvořit gigantický projekt, temné scifi Po zániku Země (2013), kde Jaden měl být hlavním hrdinou a Will hrát příslovečné druhé housle. Film však byl kolosální finanční propadák, který Willovi dost pošramotil jméno a jak se zdá, kariéru jeho syna zazdil úplně.

Jaden se o pár let později začal objevovat v drobných televizních projektech, nicméně další velký film je v nedohlednu. Očekávané pokračování Karate Kida pozvolna vyšumělo a jak to s projektem vypadá nyní, není známo. Jaden Smith si však nemusí stěžovat na nudu. Po vzoru svého táty se rozhodl pro dráhu rappera.Ať už se vám jeho hudba zdá kvalitní či ne, faktem je, že slaví úspěch. Klip výše má téměř osmdesát milionů shlédnutí a jak se zdá, lidé Jadenovo album hodně poslouchají i na Spotify, k čemuž mu pogratoval i jeho taťka tím, že udělal parodii na jeho klip.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Will Smith se objeví v hraném Aladinovi. Neuhodnete, jakou roli dostal! Tuhle postavu si zamilujete

FOTO: Tenhle rozkošný klučina dnes patří mezi nejznámější tváře světa! Kdo to je?


Novinky z NOVY