Rob Schneider už dávno není Žába k zulíbání. Poznali byste ho? Jeho žena je ale kus!

Aktualizováno 24.07.2018

Žába k zulíbání - 6
Zdroj: TV Nova

Rob Schneider si zahrál v mnoha hollywoodkých komediích. Poslední dobou ale o něm není moc slyšet. Jak vypadá dnes? Poznali byste ho? Podívejte se!

Rob Schneider není jen dobrý komediální herec, ale také scénárista a režisér, který se narodil v roce 1963 v San Franciscu v USA. Už v patnácti letech měl potřebu se předvádět. Napsal tedy vtipy, které prezentoval v místních klubech. Poprvé před kamerou se objevil v pořadu The David Letterman Show. O pár let později si ho všiml producent Lorne Michaels a po dobu dalších čtyř let vystupoval v Saturday Night Live. Od té doby ho diváci mohli vidět také ve filmech Burani z Beverly Hills, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku nebo Žába k zulíbání.

Zdroj: TV Nova

Ve všech komediích Rob ukázal, že je vynikající herec, který si dokáže ze sebe udělat pořádnou srandu. Možná právě tato vlastnost ho spřátelila s taktéž komediálním hercem Adamem Sandlerem, s kterým ho pojí veliké přátelství. Oba dva dohromady jsou skvělá dvojka a právě proto si spolu zahráli v několika komediích jako je například film Klik - život na dálkové ovládání.

 

Zdroj: Instagram

Ovšem od natočení jeho úspěšných snímků uběhlo pár let a Rob už dnes nevypadá tak vitálně jako za mlada. Roky jsou znát a čas je nekompromisní. Pár vrásek na čele a řidší vlasy jsou i v Hollywoodu. Humor ale neztrácí a to převážně po boku své nádherné ženy. Patricia Maya je nejen kus, ale také maminka jejich dcery Madeline.

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tvrdý trénink a zlomený kotník: Role krasobruslaře se jednomu herci ošklivě vymstila

KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU: Křeče v čelisti i chyba z nepozornosti! Co ohrozilo natáčení filmu?

Slečna drsňák poškozena hrozivým přírodním jevem! Pokračování úspěšné komedie málem nevzniklo


Novinky z NOVY