Vanda Hybnerová během natáčení Románu pro muže trpěla: Odmítla splnit přání režiséra!

Aktualizováno 19.07.2018

Román pro muže

Věděli jste, že hlavní role Románu pro muže byla napsaná přímo na míru Miroslavu Donutilovi? A čím vším si musela Vanda Hybnerová během natáčení projít? To a více se dozvíte v článku.

Komedie Román pro muže vypráví příběh tří sourozenců, Bruna, Cyrila a Anety, kteří mají mezi sebou pevné pouto. To se ještě více utužilo po tragické smrti rodičů, kdy výchovu mladších sourozenců převzal nejstarší Cyril. Jednoho dne se společně vydají na lyžovačku do Vysokých Tater, kam s sebou vezmou i striptérku Tali. Bruno totiž nedávno sourozencům oznámil, že je smrtelně nemocný a právě striptérka má být pro něj poslední rozptýlení. Všichni tři i Tali prožijí několik dní v exkluzivním tatranském hotelu. Během cesty i pobytu se mezi nimi vyjasňují vztahy, přicházejí vtipné eskapády a tragikomické situace...

Zdroj: Oficiální zdroj

Zajímavosti, které jste o komedii určitě nevěděli:

1. Prostitutka Tali během scény v bazénu odhalí tetování, které má na těle. Bylo namalované, představitelka Táňa Pauhofová takové tetování nemá.

2. Vanda Hybnerová sice nekouří, ale během natáčení kvůli roli vykouřila krabičku cigaret každý natáčecí den!


3. Hlavní role byla napsána přímo pro Miroslava Donutila. Měl ji totislíbenou ještě předtím, než Michal Viewegh napsal román.

4. Vanda Hybnerová odmítla plivnout na steak připravovaný šéfkuchařem. Tohoto úkolu se tedy ujal asistent režie.

5. Původní cílová destinace výletu byly Dolomity, jak je tomu v knize. Nakonec byly zvoleny Tatry kvůli tomu, že jsou levnější.
Zdroj: Oficiální zdroj

6. Ve filmu se objevuje mnohem méně vulgárních slov než v knize.


7. Sourozenci vyzvedávají prostitutku Tali na lyžování do Tater. Před jejím barákem je ale možné vidět pampelišky, které na začátku zimy nerostou.

 

Komedii Román pro může můžete sledovat již 22. 6. 2018 ve 20:20 na Nově nebo 23. 6. v 1:55 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KURVA SE NEŘÍKÁ! Proč se ve druhém díle Dědictví neobjevila prostitutka Irenka? Není divu...

Fekálie a auto na odpis: Komedie Drahé tety a já skrývá několik tajemství


Novinky z NOVY