Hvězda seriálu Přátelé v novém seriálu. Tentokrát už zvládl natáčet bez drog

Aktualizováno 19.07.2018

Správná dvojka - 5
Zdroj: TV Nova

Každý si ho pamatuje ze seriálu Přátelé, kde si zahrál roli Chandlera Binga. Matthew Perry se ale od té doby hodně změnil. Nyní ho můžete vidět v seriálu Správná dvojka.

Tři série komediálního amerického seriálu Správná dvojka běžely v letech 2015 - 2017. Příběh vypráví o sportovním komentátorovi Oscarovi, kterého zničil rozvod. Od té doby se utápí v alkoholu a střídá partnerky jak ponožky. Život mu převrátí kamarád Felix, který zaklepe na jeho dveře s tím, že se také rozvádí. Felix se k němu nastěhuje, ale místo pohodového bydlení Oscara neustále napomíná kvůli nepořádku. Jejich společné bydlení se tak stává velmi zajímavým.

 

Hlavním hrdinou je Oscar, kterého ztvárnil osmačtyřicetiletý americký herec Matthew Perry. Ten od dob Přátel výrazně přibral na váze. Jeho největším problémem byla závislost na drogách, se kterou bojoval už v průběhu natáčení Přátel. V rozhovoru pro Radio 2 Breakfastshow dokonce přiznal, že si tři roky z natáčení ani nepamatuje. Momentálně má svůj život už uspořádaný a snaží se být méně nervózní a žít v klidu. Alkoholu se nesmí ani dotknout, jinak by závislosti propadl znovu.


Kromě známého seriálu si zahrál například v komedii Můj soused zabiják, Zmatená duše nebo Znovu 17.

Zdroj: instagram/Matthew Perry

V seriálu hraje také Felixe Thomas Lennon a Emily ztvárnila Lindsay Sloane. V dalších rolích můžete vidět Yvette Nicole Brown, Wendella Pierce nebo Teri Hatcher.

 

Co dalšího možná o seriálu nevíte?

1) Lauren Graham a Matthew Perry jsou velmi dobří přátelé i v reálném životě a v minulosti spolu dokonce randili.

 

2) Obsazení herců se sešlo tak, že většina spolu už někdy hrála. Lindsay Sloane a Wendell Pierce si spolu zahráli ve filmu Šéfové na zabití, Jennifer Anniston a Matthew Perry byli součástí známé šestice ze seriálu Přátelé, Thomas Lennon a Lindsay Sloane se oba objevili v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, Matthew Perry a Thomas Lennon si spolu zahráli už dříve ve filmu Znovu 17.

3) Píseň ze seriálu Správná dvojka se objevila i v seriálu Přátelé. Šestice hlavních hrdinů si ji brouká na začátku epizody Holka nebo kluk?

Jak se Matthew Perrymu daří v jeho další seriálové roli můžete vidět každý všední den ve 12:30 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragická smrt zkomplikovala natáčení filmu Prázdniny pro psa. Tvůrci vymysleli nouzové řešení

LÉTO, LODĚ, KAMARÁDI: Úspěšný seriál se vrací na obrazovky televize Nova!

European Space Agency, ESA

Novinky z NOVY