To nejlepší ze seriálu Policajti z předměstí

Aktualizováno 05.05.2014

Policajti z předměstí
Zdroj: TV Nova

Všichni si pamatujeme zábavný seriál naší televize „Policajti z předměstí“. Připravili jsme pro vás ty nejlepší epizody z tohoto seriálu. Chcete vidět, jak poručík Sluníčko učí zaměstance anglicky nebo kdo může za vykradení sexshopu?

Poručík Sluníčko učí podřízené policisty anglicky, aniž by to sám uměl. Provalí se to ve chvíli, kdy na strážnici přijde okradený americký turista John a poručík mu nerozumí ani slovo.

Nadřízení policajtů z předměstí uvažují o policejním bále a kariérista poručík Sluníčko se toho okamžitě chytí a chce všechny naučit tancovat. Je tu ovšem jeden problém – sám to neumí.

Čermákovy dcery, dvojčata Martina a Markéta, mají nového atraktivního nápadníka, milionáře Brýgla. Zato nadstrážník Zajíček má jiné problémy. Díky nedostatku financí si musel najít vedlejšák, a tak se rozhodl kšeftovat se zeleninou.

Poručík Sluníčko je také jenom člověk. Není jen směšným pedantem. Je také mladý, zdravý a svobodný muž, který občas potřebuje ženu.

Nový případ pro hochy z předměstí – vyloupení sexshopu. Největší rozčarování nevzbudí ani tak zábavné erotické pomůcky, jako zadržení pachatelé – důchodci.
Markéta Křivánková, nova.cz

Novinky z NOVY