LÉTO, LODĚ, KAMARÁDI: Úspěšný seriál se vrací na obrazovky televize Nova!

Aktualizováno 15.07.2018

Nový seriál TV Nova Na Vodě - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Pohodovou letní atmosféru podtrhne známý český seriál z houseboatového prostředí, který si získal mnoho fanoušků – Na vodě! Budete se dívat i vy?

Seriál Na vodě vypráví příběh pětatřicetiletého Huga, kterému se jednoho dne kompletně změní život. Přijde o svou práci a záhy se dozvídá, že si jeho manželka našla milence, kterého si k sobě rovnou nastěhovala. Hugo se tak ocitá na ulici, ale ne na dlouho. Nastěhuje se totiž ke svému kamarádovi Honzovi, který žije na lodi v housboatové zátoce. Zde se seznamuje s dalšími obyvateli zátoky a objevuje hospůdku, kde se všichni pravidelně scházejí. Své životní strasti Hugo utápí v pivu a doufá, že je jeho nové útočiště jen dočasnou záležitostí... Vše ale může být úplně jinak.

Zdroj: TV Nova

Hvězdně obsazený seriál Na vodě, ve kterém se v hlavních rolích objevují například Lukáš Langmajer, Tomáš Klus, Veronika Kubařová, Luděk Sobota a Lukáš Pavlásek, sklidil po svém uvedení mnoho úspěchů. Osudy jedlotlivých protagonistů se točí kolem každodenních problémů i radostí, se kterými se musí čas od času potýkat každý - finance, zdraví, sociální prostředí a další.

Zdroj: TV Nova

Známý seriál Na vodě můžete sledovat od 17. června 2018 každou neděli ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNĚ: TV Nova natáčí nový komediální seriál. Jde v něm o sto milionů korun!

ZOUFALÁ SEBEVRAŽDA mladé ženy na mostě: Pistole, činka a drát! Pomoci má Sherlock Holmes


Novinky z NOVY