SMUTNÉ DETAILY. Michal Jančařík žije aktivně i se sedmikilovou ledvinou v břiše

Aktualizováno 13.07.2018

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 4. díl
Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtém díle dokumentární série Nova stars Michal Jančařík prozradil, který sport mu nejvíce chybí a jaké aktivity nyní provozuje. A co ho nejvíce táhne k zemi.

Michal Jančařík opět dokázal, že je odhodlaným bojovníkem. Ještě před rokem bylo pro něj totiž velmi obtížné dojet si například na záchod. Nyní už však může i s rodinou na výlet na hory: „Dostal jsem se z nuly na nějakých padesát, šedesát procent a to beru jako velký úspěch.“


Jako člověk, který vystupuje na televizních obrazovkách, byl zvyklý o sebe dbát a cvičit, teď je situace jiná. „Člověk si musí zvyknout na to, že vypadá, tak jak vypadá. Nemá břišní svaly, tak se mu vypoulí břicho. Mám tam sedmikilovou ledvinu, takže se mi vypoulí ještě víc,“ dodává Michal, který jak říká, se už s tímto faktem vyrovnal.

  

Celý čtvrtý díl Nova stars najdete ZDE!
 


Hledá ale dál způsoby, jak aktivně žít. V novém díle minisérie Nova stars si zkusil třeba handbike, plul na motorovém člunu a dokonce poprvé od doby, co je na vozíku, vyzkoušel jízdu na lanovce. Dozvíte se v něm ale i to, který sport mu nejvíc chybí a dokonce se mu o něm zdají sny.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Moderátor Michal Jančařík promluvil o světlu na konci tunelu. Prozradil, kdy mu bylo úplně nejhůř

Nova stars s Michalem Jančaříkem, 1. díl. Moderátor promluvil na rovinu: Budu zase chodit?


Novinky z NOVY