Tragický konec krásné Anny: Nejznámější zlatokopka světa si sáhla na život!

Aktualizováno 12.07.2018

Anna Nicol Smith
Zdroj: Profimedia

Byla krásná, bohatá a měla spousty nápadníků. Přesto nebyla šťastná a závislost na prášcích na uklidnění ji stála život. Co se stalo Anně Nicole Smith?

Anna Nicole Smith, vlastním jménem Vickie Lynn Hogan, se narodila v texaském Hustonu. Její dětství nepředstavovalo zrovna procházku růžovou zahradnou. Anniny rodiče se rozvedli, když jí byly pouhé dva roky. V devíti letech ji matka poslala ke své sestře Kay Beall, která žila ve městě Mexia. V té době čtrnáctiletá dívka tak přestoupila na jinou školu, kde však nebyla schopna zvládnout srovnávací zkoušky, a ze školy tak odešla. Se základním vzděláním pak začala pracovat v síti restaurací s rychlým občerstvením, kde se také seznámila s kuchařem Billym, kterého si tři roky na to vzala.

Zdroj: Profimedia / Youtube

Vzhledem ke svému vzdělání si o nějaké lepší práci mohla nechat jenom zdát. Využila však svého vzhledu a začala pracovat pro místní strip bar, kde se v říjnu roku 1991 seznámila s šestaosmdesátiletým miliardářem J. Howardem Mashallem, který ji po několika návštěvách požádal o ruku.

 

Z Anny se rázem stala celebrita. Rozvedla se s manželem Billem a stala se manželkou úspěšného podnikatele. V očích veřejnosti však vypadala jen a pouze jako zlatokopka. Anna však v jednom z rozhovorů uvedla, že s J. Howardem nikdy nežila v jedné domácnosti, nikdy s ním neměla sex a za celou dobu jejich manželství ho políbila nanejvýš desetkrát. Za třináct měsíců od svatby J. Howard umírá a Anna se tak stává dědičkou obrovského jmění.

Zdroj: Isifa / Facebook

Peněz si však moc neužila. Krátce po smrti manžela se totiž rozjelo obrovské soudní jednání, neboť se jeho potomci taktéž dožadovali svého podílu na dědictví. Od té doby byl Annin život prošpikován děsivými zážitky. Ve věku dvaceti let se v důsledku předávkování léky zabil syn Daniel, kterého počala se svým bývalým manželem Billym. Vleklé soudní spory jejímu psychickém rozpoložení moc nepřidaly a 8. února 2007 bylo Annino bezvládné tělo nalezeno v hotelovém pokoji na Floridě. I přes dlouhé snahy o oživení byla nakonec konstatována její smrt. Anna Nicole Smith zemřela na předávkování léky.

Zdroj: isifa.com

Životopisný snímek Anna Nicole sledujte v úterý 12. června 2018 ve 22:10 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NA OSTŘÍ NOŽE? Harrison Ford se porval se svým kolegou při natáčení filmu Air Force One

DRAMA NA PLACE: Natáčení filmu Nádherné bytosti málem skončilo katastrofou. Blížila se velká přírodní pohroma!


Novinky z NOVY