Pořady videoportálu NovaPlus: Vybere si na něm úplně každý

Aktualizováno 07.07.2018


Internetový portál NovaPlus.cz je nabitý zajímavými pořady. Z nabídky si vybere každý. Přesvědčte se sami.

Na portálu Nova Plus mají diváci možnost sledovat několik online pořadů. Jedním z nich je #HASHTAG Vaška Matějovského, kam si představitel Mikiho zve své kolegy ze seriálu Ulice a odhaluje tak, co dělají ve svých soukromých životech!

Zdroj: Nova.cz

 

Pořad Street modelky se Zorkou Hejdovou se zase snaží divačkám dokázat, že je každá žena krásná a může se stát modelkou, byť jen na pár minut. Stačí jen ta správná líčidla, dobrý účes a stylový outfit. „Nejdřív jdeme do ulic, tam najdeme tu „obět“ a pak už začíná proměna. Stylisti, vlasy... Pak jdeme znovu do ulic a uděláme holkám profi krásné fotky,“ prozradila o pořadu moderátorka.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Nově mohou diváci sledovat Nova Stars s Michalem Jančaříkem. Moderátor televize Nova, který v důsledku pooperačních komplikací v roce 2016 ochrnul a je tak upoutaný na invalidní vozík, v pořadu mluví o radostech i strastech, na které ve svém životě naráží.

Zdroj: TV Nova

Hitem jara byla na Nova Plus bezesporu hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů, kde se v souboji na ostří nože utali mladí zpěváci a youtubeři o první cenu, kterou bylo vystoupení v Super finále SuperStar.

Úspěchy slaví také nový pořadu Odstíny bolesti, kde zjistíte, jak se dá bránit proti různým každodenním problémům, které nám znepříjemňují život.

Jaké další pořady mohou diváci na portálu Nova Plus sledovat? Na to se podívejte v reportáži!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Moderátor Michal Jančařík promluvil o světlu na konci tunelu. Prozradil, kdy mu bylo úplně nejhůř

HASHTAG Vaška Matějovského, 3. díl: Otík po infarktu řádil v Národním divadle!

Street modelky, 7. díl: Podařilo se najít českou Adele! Podoba je perfektní


Novinky z NOVY