Co jste nevěděli o filmu Slečna Drsňák: Vystřihli z něj scénu s lesbickou tematikou!

Aktualizováno 04.07.2018

Sandra Bullock, Slečna drsňák - 7
Zdroj: Nova.cz

Proč Sandru Bullock během slavnostní premiéry filmu Slečna Drsňák podezírali diváci z podfuku? Podívejte se na největší zajímavosti o oblíbené komedii!

Komedie Slečna Drsňák se točí okolo rázné a ne příliš pohledné agentky FBI Gracie Hart. Té je přidělen zvláštní případ vyhrožování – anonym zasílá podivné dopisy, ve kterých plánuje bombový útok na Miss USA. Aby bylo možné útočníka rychleji identifikovat, rozhodne se tým vyšetřovatelů mezi dívky nastrčit někoho ze svých řad. A volba padne právě na neupravenou Gracie. Proměnu drsňačky v křehkou dámu provází spousta humorných situací!

Zdroj: Nova.cz

Populární komedie Slečna Drsňák s sebou nese i několik zajímavostí. Co jste dost možná nevěděli?

- V traileru se objevila scéna, která se do finální podoby filmu nakonec nedostala. V ní se otec Gracie své dcery zeptá, zda není lesba. Ona se jen zasměje a odpoví: „Kéž by!“.

- Heather Burns, představitelka Miss Rhode Island Cheryl Frasier, se kvůli filmu musela naučit točení s mažoretskou hůlkou. Poté sama navrhla, aby ve scéně jejího vystoupení hůlky hořely.

Zdroj: Nova.cz

- Na premiéře filmu Sandra Bullock zakopla a upadla. Stejně jako se to stane několikrát její postavě Gracie. Poté, co hosté snímek zhlédli, mysleli si, že Sandřin pád byl pouze sehrán.

- Scénárista Mar Lawrence pojmenoval postavu Gracie po své dceři Grace.

- Hloupá odpověď Cheryl (Heather Burns) na otázku, jaký den je podle ní nejlepší, nebyla vymyšlena scénaristy. Ti se jen inspirovali odpovědí skutečné uchazečky o titul Miss USA.

Snímek Slečna Drsňák sledujte ve středu 6. června 2018 ve 20:20 na Nově! A následně v repríze v pátek 8. 6. od 17:50 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

2 miliony za 1kg tuku! Renée Zellwegerová zinkasovala za pokračování Bridget Jonesové nechutný balík

VŠIMLI JSTE SI? Některé scény filmu Mamma mia! byly změněny v postprodukci! Co do nich tvůrci přidali?


Novinky z NOVY