Legendy 2018: Automobilová událost roku se blíží! Představí přes 1000 exponátů

Aktualizováno 01.07.2018

Legendy 2018
Zdroj: TV Nova

Pátý ročník události Legendy, kde mají majitelé unikátních vozů možnost vystavit své miláčky, ukáže návštěvníkům skutečné skovsty! Na co se mohou těšit?

Akce Legendy 2018 se nově koná 3 dny, a to od pátku 8. června 2018 do neděle 10. června 2018. Zároveň se událost přesouvá do celého areálu Výstaviště Praha v Holešovicích.

Zdroj: oficiální zdroj

Hlavním tématem akce je oslava 100 let Československé republiky, která připomene 100 unikátních exponátů. Na návštěvníky bude čekat přes 1 000 automobilů a 30 značek představí své horké novinky a české premiéry. Akce ovšem není pouze pro automobilové nadšence – můžete se těšit například na Freestyle Motocross Show s Petrem Pilátem a dalšími jezdci, připraven je také dětský program. Na své si při tematických přednáškách přijdou i milovníci designu, umění či technologie.

Zdroj: oficiální zdroj

Lákadlem může být například supersport Mercedes-AMG Project ONE dvoumístná formule pro běžnou silnici. Před necelým rokem proběhla světová premiéra vozu v rámci autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem – právě na LEGENDÁCH bude premiérově vystaven v rámci České republiky.


Vstupenky je možné pořídit už nyní a navíc se slevou – stačí kliknout ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michal Jančařík za volantem: Jak zvládá řízení bez nohou? Prozradil, co je netěžší


Novinky z NOVY