Street modelky, 7. díl: Mimořádně pikantní proměna. Podařilo se najít českou Adele! Podoba je perfektní

Aktualizováno 30.06.2018

Street modelky - 7. díl
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Třicetiletá Martina v sobě dokázala najít odvahu k razantní proměně. V závěru epizody Street modelek by ji snad nikdo z jejích blízkých nepoznal!

Nový díl pořadu Street modelky ukázala proměnu třicetileté Martiny Topinkové, která studuje a pracuje v oboru médií. Zorka Hejdová ji vybrala v centru Prahy na Náměstí Míru jako ideální kandidátku na proměnu. „Martina mě upoutala svým přirozeným vzhledem, bylo mi hned jasné, že je tam velký prostor pro tým pořádně se na proměně vyřádit,” řekla o výběru moderátorka.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Kadeřnice Anna Vejvodová z Hair Studio Honza Kořínek se extravagance rozhodně nebála a Martininy jemné vlasy celé nakrepovala. „Potřebovala jsem do účesu dostat objem a zároveň jsme s nakrepovanými vlasy v pořadu zatím nepracovali,” prozradila důvod svého rozhodnutí.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

O makeup se postarala Mirka Česlová, která k výraznému účesu sladila i líčení a vsadila na třpytky a metalické odstíny, které ladily s prvky v jednoduchém, ale stylovém outfitu. „Musím ocenit spolupráci celého týmu. Opět je jasně vidět, že o výsledném looku je třeba přemýšlet jako o celku. Účes, makeup i oblečení spolu musí ladit, aby byl na fotkách perfektní,” říká o celé proměně majitel Hair Studio Honza Kořínek. I Zorka Hejdová nešetřila slovy chvály.Martina by po proměně klidně mohla nafotit cover nějakého světového fashion magazínu” uzavřela moderátorka.
 

Celou epizodu pořadu Street modelky sledujte ZDE!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Street modelky, 6. díl: Míša z Řecka ohromila hned a... Výsledná proměna všem vyrazila dech!

Street modelky, 5. díl: Focení v telefonní budce i v kavárně plné lidí! Na tohle bude Katka dlouho vzpomínat


Novinky z NOVY