Odhalená pravda moderátora Michala Jančaříka: Svléknul jsem se úplně donaha! VIDEO

Aktualizováno 24.06.2018


Moderátor televize Nova Michal Jančařík pustil kameramany do svého soukromí. Vznikl díky tomu jedinečný pořad, který lidem přiblíží jeho život na vozíčku. Jak vše zvládá?

Michal Jančařík již od dětství trpí vážnou nemocí ledvin. Právě proto musel na podzim roku 2016 absolvovat transplantaci. Zdálo se, že má vyhráno, později však kvůli komplikacím částečně ochrnul a nyní je upoutaný na invalidní vozík. Jak se mu změnil život? Jaká je Michalova aktuální prognóza a jak pokračuje jeho rehabilitace? Nejen o tom je nový pořad Nova stars s Michalem Jančaříkem.

 

„Šli jsme docela na hranu, ale já jsem si říkal, že když už to děláme, nebudeme to dělat nějak napůl,“ řekl sympatický moderátor. „Podařilo se mi svléknout Michala Jančaříka donaha,“ naznačila producentka pořadu Veronika Mikysková, na co se diváci mohou těšit – moderátor totiž promluví i o velmi těžkých věcech, které se mu neříkají snadno.

 

První díl nového pořadu Nova stars s Michalem Jančaříkem si můžete přehrát ZDE. Nezapomeňte, že nové díly najdete každý čtvrtek na NovaPlus.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhou

VIDEO: Michal Jančařík se připravuje, že znovu vstane. Pomoci mu má nový invalidní vozík

 


Novinky z NOVY