Street modelky, 6. díl: Míša z Řecka ohromila hned a... Výsledná proměna všem vyrazila dech!

Aktualizováno 22.06.2018

Street modelky - 6. díl - celý díl
Zdroj: TV Nova

V další epizodě pořadu Street modelky se diváci seznámili s exotickou kráskou Míšou, která si už v sedmnácti letech vyzkoušela, jak se cítí profesionální modelky před objektivem fotoaparátu. Jak dopadla výsledná proměna?

Šestý díl pořadu Street modelky přinesl proměnu sedmnáctileté studentky Michaely Machiánové, která výrazným vzhledem Zorku Hejdovou ihned zaujala. „Míša má krásné dlouhé vlasy a exotický vzhled díky svým řeckým kořenům. Doufala jsem, že na focení kývne,“ vzpomínala moderátorka. Míšiny dlouhé přírodní vlasy byly samozřejmě největší výzvou pro kadeřnici Annu Vejvodou.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

„Společně s Aničkou jsme se rozhodli podtrhnout délku vlasů, a proto jsme vytvořili netradiční účes ve formě zapleteného copu,” řekl o výběru účesu kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek. Netradiční je na účesu to, že se cop zaplétal od krku dopředu, což se běžně nedělá.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Lokací pro tento díl se stala rozkvetlá Grébovka v srdci pražských Vinohrad. Focení bylo opět pod taktovkou fotografa Petra Kozlíka a pózovalo se nejen u květů, ale také na nebezpečné římse. „Jsem ráda, že jsme se z rušných ulic přesunuli do romantického parku a ukázali, že street focení nemusí být vždy jen o betonu, domech a cedulích. Výsledné fotky jsou podle mě opět skvělé,” dodává moderátorka pořadu Zorka Hejdová.

 

Celou proměnu můžete zhlédnout ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BONUSY z 6. dílu Street modelek: Tipy pro krásu přímo od profesionálů! Jak nejvíce zvýraznit délku vlasů?

Street modelky, 5. díl: Focení v telefonní budce i v kavárně plné lidí! Na tohle bude Katka dlouho vzpomínat


Novinky z NOVY