NERISKUJE? Těhotná Míša Tomešová má smělý plán, jak skloubit zkoušky v divadle a porod! VIDEO

Aktualizováno 11.06.2018


Ačkoliv je Míša Tomešová v pokročilém měsíci těhotenství, v pracovním tempu nepolevuje a důležité divadelní zkoušky ji čekají i během léta, tedy v období, kdy má na svět přivést druhého potomka. Jak se Míša rozhodla situaci vyřešit?

Míša Tomešová bude za chvíli už dvojnásobnou maminkou. Na příchod miminka se tentokrát nijak zvlášť nepřipravuje, jelikož zkušenosti nabrala už během svého prvního porodu. Synovi Kristiánkovi je skoro rok a půl a narodil se loni v únoru. „Samozřejmě už je to trošku pozvolnější, ale pořád dohrávám jedno představení v Národním divadle,“ prozradila Míša.

 

Zdroj: Herminapress.cz

Herečka chce pracovat, dokud to půjde, posedávání doma není nic, co by ji lákalo. Mateřskou dovolenou si ale prý moc neužije, jelikož nový muzikál Vlasy, ve kterém má hrát jednu z rolí, se začíná zkoušet už v srpnu. V srpnu má sympatická herečka navíc termín porodu! „Mám to naplánovaný tak, že ze zkoušky v divadle pojedu rovnou do porodnice. Přeci jenom to mám blíž jak z Úval,“ vtipkuje.

Zdroj: Instagram

Celý rozhovor s Míšou Tomešovou najdete ve videu, kde se zároveň dozvíte, jaká zábava může leckdy být na place oblíbených nováckých seriálů. Čím si čas mezi klapkami krátí Martin Stránský a Robert Jašków? A díky čemu se může i dramatické natáčení proměnit v legraci? Podívejte se na celou reportáž!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 
Kristina Kloubková předvedla Labutí jezero! Moderátorka šokovala fantastickým tancem! VIDEO

HVĚZDY NOVY: Tým Snídaně s Novou má nové posily! Jsou jimi novácké reportérky

VIDEO: Anička Slováčková chystá velkou novinku! Drzá sestřička z Ordinace promluvila o nešťastné lásce


Novinky z NOVY