Nova Cinema 2009

Aktualizováno 04.06.2014


Během roku 2008 prošla Nova Cinema bouřlivým rozvojem, který v půli prosince korunoval vstup stanice do pozemního digitálního vysílání. Co pro vás chystá ve druhém roce své existence?

Jako filmový kanál bude Nova Cinema klást ještě větší důraz především na kvalitní celovečerní snímky. V nejbližších týdnech tak uvidíte například Velkou rybu (2003) od Tima Burtona, Kletbu bratří Grimmů (2005) z dílny Terryho Gilliama nebo zabijáckou komedii Mr. a Mrs. Smith (2005), jejíž ústřední dvojici ztvárnili skuteční životní partneři Brad Pitt a Angelina Jolie.


I nadále se můžete těšit na české filmy v neděli odpoledne. Kromě záplavy filmů na vás čekají také úspěšné seriály jako Alias, Útěk z vězení, Cobra 11 nebo JAG. Nova Cinema také bude reprízovat oblíbené reportážní pořady TV Nova Víkend a Koření.


V únoru pak jednoho z vás pošleme na výlet do Hollywoodu přímo v oscarovém týdnu. S vítězem (nebo vítězkou) naší velké narozeninové soutěže poletí do Kalifornie i kameraman, který vzrušenou atmosféru udílení nejslavnějších filmových ocenění zaznamená i pro všechny ostatní diváky Nova Cinemy.


Výherce soutěže vylosuje na konci ledna Hvězdný reportér Tomáš Kraus. Kromě jeho pořadu, který se soustředí na českou scénu, budeme nadále zkvalitňovat i nabídku přejímané publicistiky zahraniční. Rozvíjet se ovšem budou i webové stránky Nova Cinemy, které pro vás připravují zábavné filmové hry, soutěže a kvízy. Vyberte si i v roce 2009!


Novinky z NOVY