Hlavního hrdinu nového filmu Pepa čekal na castingu šok: Režisér po něm chtěl samé sprosťárny!

Aktualizováno 13.05.2018


Na domácím poli se urodil snímek hořký jako život sám. Diváky pobaví opravdu originálním způsobem! Jak na jeho natáčení vzpomínají herci?

S hlavním hrdinou Josefem Novákem může při zhlédnutí nového českého filmu Pepa každý soucítit. Jako outsider stále čeká na to, až mu začne ten opravdový a šťastný život. „Často si myslíme, že nás čeká to nejlepší a pak promarňujeme čas, abychom udělali nějakou velkou životní změnu. Říkáme si, že život začne zítra, nebo pozítří, že to, co chceme udělat, stačí, když uděláme zítra,“ prozradila představitelka sekretářky Pavlíny a anděla hlavního hrdiny Alena Doláková. A právě to je důvodem, proč film zaujme široké spektrum diváků a každý si v něm najde to svoje.

Zdroj: Nova.cz


V hlavní roli tragikomického filmu, se představí skvělý Michal Suchánek. Jeho mladší já od 18 do 21 let pak ztvárnil sedmnáctiletý Vlastimil Kaňka. „Mladý Pepa je víceméně stejný jako starý Pepa. On se v průběhu celého filmu nemění. Je to takový smolař, kterému se nedaří,“ prozradil v rozhovoru Vlastimil.

Zdroj: Nova.cz


Představitele mladého Pepy sehnali tvůrci takřka „na poslední chvíli“. V momentě, kdy se Vlastimil dostavil na kamerové zkoušky, podle požadavků režiséra uvažoval, jestli není na špatném castingu. Vůbec totiž netušil, co se bude dít, a příkazy režiséra Jana Nováka zněly následovně: „Teď se k nám postav zády a dělej, že vykonáváš potřebu, pak si zase lehni a dělej, že máš styk,“ prozradil herec své prvotní rozčarování. V dalších rolích filmu Pepa, který už je k vidění v kinech, se představí například Petra Špalková, Filip Blažek nebo Alice Bendová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kolik byste dnes dali za americkou automatickou pračku? Stála by jako ojeté auto!

TV Nova chystá nejpopulárnější show v americké televizní historii. Do vysílání půjde už v dubnu!


Novinky z NOVY