Promiň, ale už tě nemiluju…

Aktualizováno 05.05.2015

Pojišťovna štěstí: Najdou k sobě Dagmar s Tomášem opět cestu?
Zdroj: TV Nova

Tuhle větu asi slyšel v životě každý z nás nebo jsme jí museli párkrát použít my… Někdy to bylo radostné a cítili jsme pocit vysvobození, podruhé to bylo zničující a nevěděli jsme jak dál. Našim seriálovým postavám také nastalo pár takových krutých ran. Jak se s nimi vypořádali?

Nechci Terezce ublížit


V druhé sérii oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě se stalo mnoho zvratů, ale pro naši seriálovou Pavlu byl asi nejhorším zážitkem rozchod s Honzou, kterého milovala, ale pochopila, že nechce být příčinou rozpadu jeho manželství s Terezou. Nejenže jsou s Terezou kolegyně, ale také dobré kamarádky a Pavla na to nemá žaludek. „Já prostě Terezce nechci ublížit.“ Těmito slovy Pavla celý jejich románek ukončuje. A jak reagoval Honza? Podívejte se…

Zdroj: TV Nova


Po společné noci s Magdou Vladimír Pusenský ztrácí hlavu, je zamilovaný. Nedokáže před svojí manželkou Olgou nevěru tajit. Přizná se, a tak konečně rozbíjí komplikovaný milostný trojúhelník. Jak na celou situaci reaguje Olga? „Chtěla jsem ti říct, že mi to nevadí. Sama jsem chtěla volné manželství, tak ho mám. Nemusíš si nic vyčítat. Miluješ ji?“ Vladimír si začíná uvědomovat, že s Magdou to není jen obyčejný románek, ale opravdu k ní něco cítí.

Zdroj: TV Nova


Honza se rozhodl opustit manželku Terezu a odejít za Pavlou. Uvědomil si, že na Pavlu neustále myslí a s Terezou už opravdu nechce být . „Terezko já odcházím. Jsi strašně hodná, krásná a obětavá,ale jenom by jsme se spolu trápili a já ti nechci ubližovat. Nezasloužíš si to.“ Tereza je z celé situace tak zoufalá, že jí přiznaná nevěra nevadí a Honzu stejně přemlouvá, ať s ní zůstane. „Ale Honzo já se Tě přece neptám, kde jsi byl v noci. Přece neodejdeš…“

Zdroj: TV Nova

Velkým šokem pro seriálové fanoušky byl odchod Sylvy od doktora Dalibora Frynty. Nejvíce bolestivé a absurdní. Sylva totiž odešla s Fryntovým synem Matyášem. Počkala na Dalibora doma a chtěla to s ním všechno v klidu probrat. „Myslím, že bychom si měli promluvit a říct si, co kdo chceme.“ Dalibor situaci nezvládl. „Chci, aby Matyáš jednou pro vždy vypadl z našeho života a my dva se dali zase dohromady. To chci. Chci zpátky svojí rodinu, nic víc.“ Celý rozhovor skončil strašnou hádkou…

Zdroj: TV Nova


Marek není ten pravý


Jeden z dalších smutných okamžiků byl rozchod hodného a sympatického Marka Kroupy s Pavlou. Marek se chtěl přestěhovat do Brna, kde by dostal lepší místo v nemocnici a cítil, že mají oba šanci vše smazat a začít nový život. Hledá dobré bydlení pro početnou rodinu a netuší, co ho čeká. Těší se až za ním přijde Pavla a ukáže jí všechny návrhy bytů a prozradí jí všechny plány, co chystá. Pavla je ale rozhodnutá, že neodjede a zůstane doma. „Já odsud prostě nemůžu odejít Marku, promiň. Já prostě patřím do Kamenice, jsem tady doma.“ Zjistila, že jí ke Kamenici pojí velká citová vazba a chce zůstat tam, kde je. I na úkor vztahu… Marek asi není ten pravý.


A jak jsme prožívali rozchod Adama Suka a vrchní sestry Jirkové? Byla to dokonalá dvojka, ale Veronika to celé pěkně zkazila románkem s Daliborem Fryntou. Adam za ní přišel do sesterny a rozhodl se to ukončit. Nechce se nechat vodit za nos, a i když neví, kde bude bydlet a jak celý rozchod zvládne, udělá radikální krok: „Přišla jsi ve tři hodiny ráno a tvrdila jsi, že se to u Kárského protáhlo. Doufám, že za to Frynta aspoň stál.“ Veroniku už nechce nikdy vidět.


Vše o vašem oblíbeném seriálu na www.nova.cz/ordinace!

Nikdy bych se nedočkala!


A jaké zvraty a bolestivé okamžiky nás potkali v dalším oblíbeném seriálu – Ulice? Tady se s rozchody roztrhl pytel a některé byly opravdu nečekané….

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. A tak přestože mezi Ančou a Hrihorijem proběhla čistě kamarádská noc, kdy topili svůj žal, nešťastná Anča řekne Bedřichovi, že mezi nimi bylo něco hlubšího. Proč? Všemu předchází velká hádka s Bedřichem a Anča už je bezradná… „Bédo, mě už opravdu nezajímá, co se děje u tebe doma! Já jsem si vždycky myslela, že si uděláme nějaké společné doma my dva, ale teď prostě vidím, že bych se nikdy nedočkala.“


Tereza Jordánová se vrátila z Irska a moc se těší na rande se Štěpánem. Doufá, že až se uvidí, vrátí se všechno do starých kolejí, a budou tak po dlouhém odloučení opět spolu. Tereza se ale plete. Vyznává Štěpánovi, jak se na něj těšila a jak se vše změní, ale Štěpán to bohužel cítí jinak. „Terezko podívej: já Tě mám hrozně moc rád a vím, že jsi skvělá holka, ale já nemůžu být jenom s tebou. Myslím si, že bude lepší, když budeme každý chvilku sám.“ Pro Terezu to je rána z čistého nebe a nechápe, že pro Štěpána začínal být vztah už moc vážný a že na takový závazek ještě není připravený.

Zdroj: TV Nova


Že je Digi jako mezek, to vědí všichni, ale tentokrát její tvrdohlavost zajde až moc daleko. Ani její nejlepší kamarádka Bety nechápe, proč se Digi najednou snaží odstřihnout od Marka. Marek špatně snesl zprávu o její nemoci, která je dědičná a může mít špatný dopad na dítě, které společně plánují. Digi to chce Markovi ulehčit, odejde od něj a nechá doma dopis, kde se mu vše pokouší vysvětlit. Jak známe Marka, čekali bychom, že za Digi ihned poběží, ale něco se v něm zlomí a uzná, že to možná bude pro oba nejlepší.


Vše o seriálu Ulice na www.nova.cz/ulice!

Anna se psychicky složí


Nejrůžovější scény nemá ani Pojišťovna štěstí, kde se staly rozchody na denním pořádku. U pár scén nám určitě kapesník nezůstal suchý….

Co takový rozchod Aničky a Tomáše? Dagmar si vypočítavě naplánovala, jak Tomáše přikovat doma a donutit ho, aby románek s Aničkou ukončil. Tomáš přijede k Aničce na večeři a místo krásného a romantického večera Anička zažije peklo… Oba sedí v slzách u stolu a Tomáš říká: „Já ti nechci ubližovat, Aničko,ale já nedokážu odejít.“ Nikdo si nechce připustit, že je konec… Tomáš v slzách utíká domů a Anna se psychicky složí a strašné záchvaty breku nekončí...


Zuzana se chce vrátit zpět k Zbyňkovi a nechápe, že na ni hraje jen divadlo a jakmile se k němu nastěhuje, zajede vše do starých kolejí... Nenechá si poradit a udělá životní chybu, za kterou později zaplatí. Vztah s Harrym ukončí beze slov. Stojí u něj v kanceláři, dává mu klíče od bytu na stůl a vysouká ze sebe jen pár vět. „Nemělo by smysl to protahovat, Zbyněk si pro nás přijel. Vzala jsem si kufr a pár Luciiných věcí, promiň. Já nemůžu jinak.“Dagmar vztah s Karlem neklape. Vyhýbají se sobě a jde vidět, že velký věkový rozdíl je dohání a jejich cesty nemají stejný směr. Karel si je všeho vědom, a tak raději vztah ukončuje. „Ty jsi na mě moc hodná, ale v tuhle chvíli opravdu nemůžeš vědět, co všechno máš před sebou a to nejhezčí tě teprve čeká, uvidíš...“ Dagmar si tím není tak jistá. Tečou jí slzy po tváři a všechno ji mrzí… Vidíme asi první poklidný a rozumný rozchod v Pojišťovně.


Edina se rozhodla odejít z práce a odjet zpátky do Londýna studovat. Ondřej je v šoku a nechce, aby ho opustila, moc ji miluje. „Ondro jsme ještě moc mladí a nemůžeme se na sebe tak vázat. Za pár let to uvidíš všechno jinak.“ Pro Ondřeje je to velká rána a je na dně. Nemůže to překousnout. Zabalí si doma věci a chce utéct pryč. Někam, kde ho nebude nikdo otravovat a bude moct v klidu přemýšlet.


Ondřej nemá štěstí na lásku. Edina ho opustila kvůli studiu v Londýně a teď přišel i o Valerii. Myslel si, že bude konečně spokojený, ale je to jinak. Valerie začíná být podrážděná, nic ji nebaví a nechce s Ondrou nic řešit… Není schopná se s ním rozejít a říct mu, že se s ním cítí jako ve vězení. Nakonec utíká od Ondřeje, když není doma. Nechává mu vzkaz u jeho matky. „Řekněte Ondrovi, že by to nemělo cenu. Bude to tak pro všechny lepší.“


Zdroj: TV Nova

Vše o seriálu Pojišťovna štěstí na www.nova.cz/pojistovna!

Skončeme už se slzami a smutnými rozchody a užijme si vánoční svátky naplno a s dobrou náladou. Ať vše proběhne, jak má, a smutné okamžiky prožíváte jen přes televizní obrazovky a ty krásné v osobním životě….

Stránky nova.cz vám ve vánočním čase přinášejí speciální tématické bloky. Připomeňte si ty minulé:

Štědrej večer nastal. I v seriálech

Televizní noviny: A nakonec zvířátka

Narodil se... před kamerou

Vezmeš si mě? Ano!

Den s Miroslavem Etzlerem

Den s Hanou Maciuchovou

A těšte se na ty příští:

úterý 30. prosince: Smrt si říká seriál 

středa 31. prosince: Den ve znamení ComebackuNovinky z NOVY