KOBRA 11 JE ZPĚT: Kultovní seriál je k dispozici od první série na Nova Plus! A Semir u toho od začátku nebyl

Aktualizováno 04.05.2018

Kobra 11, seriál - 45
Zdroj: Nova.cz

Německý akční seriál Kobra 11 je už téměř 20 let stálicí všech televizních kanálů, na kterých se vysílal. Nyní ho můžete sledovat úplně od prvního dílu i na videoportálu Nova Plus.

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost. Tenhle slogan vás už od roku 1996 láká k televizním obrazovkám. Tak začíná každý díl nejúspěšnějšího německého akčního seriálu v historii – Kobra 11.

Zdroj: TV Nova

Stanice Nova Action přináší každý den několik dílů legendárního seriálu. Pamatujete si ale na začátky dálničního oddělení policie?
Zdroj: TV Nova

Možná jste už zapomněli, že v roce 1996 u zrodu legendy nebyl ani velký Semir. První dvojicí u dálniční policie byli Frank Stolte (Johanes Brandrup) a Ingo Fischer (Rainer Strecker). Toho však již ve druhém dílu při jedné z akcí zastřelili a do děje vstoupil Erdogan Atalay, představitel komisaře Semira Gerkhana. Ovšem dvojice Gerkhan – Stolte vydržela jen do konce 1. řady, tedy do 9. seriálového dílu. Všechny Semirovy parťáky si můžete připomenout ZDE!
Zdroj: TV Nova

Akční televizní seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den od 16:55 hodin na Nova Action. Na všechny odvysílané díly se můžete podívat na portálu Nova Plus.NEPŘEHLÉDNĚTE:
UTAJENÉ ZÁKULISÍ KOBRY 11: Náklady šplhají k milionům eur! Kolik aut už v seriálu zničili?

UŽ NERISKUJE ŽIVOT: Jak dnes vypadá představitel Toma Kranicha z Kobry 11? Je z něj pohodlný strejda!

SEMIR Z KOBRY 11 SE NEZDÁ: Dvě svatby za půl roku! Podívejte se, co si akční hrdina vzal za ´krásky´

Autor: Muci
 


Novinky z NOVY