Narodil se… před kamerou

Aktualizováno 18.08.2015

Herečka Veronika Nová se seriálovým synem
Zdroj: TV Nova

V seriálech televize Nova se už narodilo tolik dětí, že by na ně nestačila ani jedna mateřská školka. Připomeňte si s námi tyto výjimečné momenty plné štěstí a radosti.

Dvě těhulky najednou

V Ordinaci v růžové zahradě 2 prožily těhotenství hned dvě mladé ženy najednou. Lucie Hrušková a Sylva Petrová měly se svými partnery harmonický vztah. Zatímco Hruškovi o dcerku usilovali, u Sylvy a Dalibora bylo očekávání potomka spíše překvapením.

Porod zvládla rychleji Lucie Hrušková a nechyběl u toho ani její manžel. „Je to ten nejkrásnější zážitek na světě, já jsem tatínek! Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat,“ šťastně prohlašoval.

Zdroj: TV Nova


Cesta malého Frynty z bříška jeho maminky Sylvy na svět tak šťastná nebyla. Při porodu nastaly komplikace, odtrhla se placenta a maminka se ocitla v ohrožení života.


„Situace je velmi vážná, Sylva ztratila hodně krve… Zatím je na JIPce, pořád silně krvácí,“ informoval doktor Mázl nastávajícího otce Dalibora. Díky zásahu lékařů a operaci se podařilo Sylvu zachránit a již po pár hodinách mohl šťastný pár malého Dominika chovat v náručí. „Podívej, má dlouhé prsty, to by mohl být chirurg!“ poznamenal tatínek poté, co chlapečka poprvé držel ve svých rukou.

Zdroj: TV Nova


Vše o seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hledejte na www.nova.cz/ordinace!


Anna rodí a rodí…


Velké zásahy do scénáře seriálu Pojišťovna štěstí má na svědomí Alena Antalová. Zatímco její nejstarší seriálové syny "porodila" scénáristka, o dceru už se postarala herečka sama. Když otěhotněla, museli autoři seriálu promýšlet, jak s touto situací naloží. Dcera Alenka se nakonec stala součástí příběhu a ztvárnila seriálovou dceru Natálku. Anna v porodnici v klidu večeřela, když v tom na ni přišly bolesti. „To jídlo si už budete muset dojíst sám,“ řekla vyděšenému otci Tomášovi zdravotní sestřička, když odváděla Annu na sál. Ráno už se v nemocničním pokoji rozléhal dětský pláč…


Svého druhorozeného syna Anna porodila jen díky pohotovosti Tomáše. Ten ji z pojišťovny odvezl přímo do porodnice. Za pár hodin byl malý Adámek na světě.


Nyní je herečka těhotná už po třetí, a tak znovu scenáristce zkomplikovala linii příběhu. Jak s touto situací Eva Papoušková naloží?


Porod v přímém přenosu


Opravdovou exkluzivitu svým divákům dopřála Pojišťovna štěstí i díky herečce Tereze Kostkové, která ztvárňuje Andreu Krausovou. Kostková dala souhlas k přítomnosti kamer v nemocnici, a diváci tak měli možnost sledovat opravdový porod téměř v přímém přenosu. Malý Toníček se tak stal novou postavou seriálu hned v prvních sekundách svého života.


Zato Dagmar si s narozením své druhé dcery dala na čas. S doktorem Krásou otěhotněla až v době, kdy už Karolína byla v pubertě.


Stahy na Dagmar přišly ve chvíli, kdy Jiří odjel na služební cestu. Už hrozilo, že se Dagmar bude muset do nemocnice odvést sama, ale situaci zachránil Petr a paní Kekulová. Právě tato rázná stařenka se nakonec stala inspirací k pojmenování novorozené holčičky. „Co tady ještě děláte, můžete slavit, máte holčičku,“ oznámila sestřička tuto šťastnou novinu Petrovi a paní Kekulové, kteří netrpělivě čekali na chodbě.


„No pánbůh požehnej, ty jsi tak krásná!“ přivítal na světě malou Růženku šťastný otec, doktor Krása, který se narychlo vrátil ze služební cesty.


Zdroj: TV Nova


Život versus smrt


Říká se, že láska se může během chvíle změnit v nenávist. Stejně tak se mohou pocity radosti lehce proměnit v hluboký smutek. Své o tom vědí i Jitka a Olda Farských, postavy z úspěšného seriálu Ulice.

Když Jitka ve svém pokročilém věku otěhotněla, nastalo těžké rozhodování, jestli si dítě nechat. Manželé se nakonec přes všechny hrozící komplikace rozhodli, že Jitka dítě donosí.
Porod byl těžký a malý Jeníček musel na složitou operaci, po které dlouho ležel v inkubátoru.


„Všechno se zatím vyvíjí příznivě, operace se povedla, obě tepny se podařilo přišít tam, kam patří, a chlapeček leží na JIPce, kde je o něj náležitě postaráno,“ řekl manželům doktor těsně po operaci. Zdravotní stav chlapečka se však změnil k horšímu a Jeníček po pár dnech umírá…

Zdroj: TV Nova


Vše o seriálu Pojišťovna štěstí hledejte na www.nova.cz/pojistovna!


Nezoufejte, další seriáloví potomci se na obrazovku vaší oblíbené televize už chystají a server nova.cz už zítra přináší jednoznačně štastné téma Vemeš si mě? Ano!

Stránky nova.cz vám ve vánočním čase přinášejí speciální tématické bloky. Připomeňte si ty minulé:

Štědrej večer nastal. I v seriálech

Televizní noviny: A nakonec zvířátka

A těšte se na ty příští:

pátek 26. prosince: Vezmeš si mě? Ano!

sobota 27. prosince: Den s Miroslavem Etzlerem

neděle 28. prosince: Den s Hanou Maciuchovou

pondělí 29. prosince: Promiň, už tě nemiluju

úterý 30. prosince: Smrt si říká seriál

středa 31. prosince: Den ve znamení Comebacku Novinky z NOVY