VIDEO: Anička Slováčková chystá velkou novinku! Drzá sestřička z Ordinace promluvila o nešťastné lásce

Aktualizováno 14.04.2018


Anička Slováčková zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas a nyní ji diváci mohou vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Co si pro fanoušky připravila? Tohle bude bomba!

Moderátorka Gabriela Partyšová, kterou diváci pravidelně vídají v bulvárním pořadu Prásk! nebo ve Snídani s Novou, se objeví i na divadelních prknech! „Teď jsem nastoupila do muzikálu Královna Kapeska, kde hraju královnu Katku,“ prozradila Gábina. Ve své roli si dokonce zazpívá. Fanoušci se tak rozhodně mají na co těšit!

Zdroj: TV Nova

Herečka Ljuba Krbová, představitelka Aničky Liškové v populární seriálu Ulice, je radostí bez sebe! Její dcera je totiž těhotná a z Ljuby tak brzy bude babička. Jak se na tuto událost sympatická herečka těší? Rozhovor najdete ZDE.

Zdroj: TV Nova

Anička Slováčková, účastnice druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas a představitelka drzé zdravotní sestřičky v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, chystá se svou kapelou Prime úplně první singl s videoklipem. „Je to taková klasika o něšťastné lásce,“ prozradila. S kým k písni napsala text? To se dozvíte v reportáži!

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhou

VIDEO: Sunny musel podstoupit operaci! Bez ní by se nemohl stát asistenčním psem


Novinky z NOVY