Oddělení Námořní vyšetřovací služby v ohrožení: Hlavnímu vyšetřovateli hrozí smrt v plamenech!

Aktualizováno 13.04.2018

NCIS: New Orleans 3x23 eye
Zdroj: Nova.cz

Oddělení Námořní vyšetřovací služby se potýká s problémy kvůli svému vyšetřování. Pride ale neriskuje jen své místo, ale i svůj vlastní život!

Námořní vyšetřovací služba (v anglickém originále NCIS - Naval Criminal Investigative Service) je služba zabývající se vyšetřováním trestných činů, které se týkají námořnictva USA a námořní pěchoty.

Zdroj: TV Nova


Třiadvacátá epizoda třetí série
se nazývá „Do králičí nory“ a tým specialistů se v něm potýká se snahami o rozdělení týmu, ba dokonce možná i o rozpuštění.

Týmu se podaří zjistit, že Stone se svými lidmi chce zaútočit na některého ze sedmi politiků a vojáků, které starosta Hamilton pozval do města. Sledování Stonea však nejde tak úplně podle plánu, cíl si agentů všimne a dojde k přestřelce, která skončí smrtí jednoho z turistů a Stoneovým úspěšným útěkem. Pride dostane příkaz, aby nechal Hamiltona na pokoji. Jenže Pride se nevzdává a chce jednou provždy Hamiltona vyřídit. Neriskuje tím však jen odznak svůj, odznaky svých kolegů, ale i holý život. Na celý díl se podívejte ZDE!Seriál Námořní vyšetřovací služba se vysílá od pondělí do středy po desáté hodině večer na TV Nova. Momentálně běží již třetí série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zajímavosti seriálu Námořní vyšetřovací služba: Hlavní roli si mohl zahrát Richard Gere! Pak ale přišlo zklamání

Zajímavosti ze seriálu Námořní vyšetřovací služba: Kdo měl falešný český pas?


Novinky z NOVY