ARROW: Velkolepé finále 5. série přinese pořádní akční nářez a konečný střet s Dolphem Lundgrenem!

Aktualizováno 12.04.2018

Arrow V (23) eye
Zdroj: Nova.cz

Velkolepý závěr páté série seriálu Arrow je plný akce, krve a explozí. Takhle adrenalinová podívaná se v seriálech jen tak nevidí! Uvidíte krev, pot a možná i slzy. Dojde i na konečný střet Arrowa s Dolphem Lundgrenem!

Třiadvacátá epizoda páté série je nabitá akcí, jak se na závěr série minimálně u seriálu Arrow sluší a patří. Oliver se vrací tam, kde o pět let dříve celý seriál začal: na ostrov Lian Yu. A vrací se tam jak v současnosti, tak ve flashbacích, které uzavírají období, kdy byl ztracen a považován za mrtvého.

Zdroj: IMDb


Mohlo se zdát, že jeho návrat k rodině po pěti letech už půjde jako po másle, jenže tomu se právě Dolph Lundgren snaží zabránit a dojde na jejich konečný střet. A že je to velkolepá a drsná podívaná, to je vám určitě jasné.
Linka v současnosti je ovšem ještě tvrdší a tvůrci si tentokrát s postavami neberou servítky. Prometheus drží Oliverovy blízké, takže se Green Arrow musí spojit s bývalými protivníky, kterým se "překvapivě" nedá moc věřit. U téhle epizody budete napnutí jako guma od trenek, protože přežití kterékoliv postavy rozhodně není zaručené. Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!


Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!
NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!

NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!


Novinky z NOVY