Nebezpečné natáčení Bláznivé dovolené v Evropě: Jídlo, které do sebe měla nacpat, mohlo jednu z hereček zabít!

Aktualizováno 12.04.2018

Bláznivá dovolená v Evropě - 3
Zdroj: oficiální zdroj

Kultovní komedie Bláznivá dovolená v Evropě v sobě skrývá několik chyb, které jsou stejně zábavné jako film! Všimli jste si například, který pes během jediné scény změnil rasu?

Rodinný film Bláznivá dovolená v Evropě zrežírovala Amy Heckerling. Mezi její další úspěšné filmy patří i oblíbená komedie Kdopak to mluví Kdopak to mluví 2. Z jejích seriálů určitě spousta lidí zná americkou Super drbnu. Do hlavních rolích již zmiňovaného filmu Bláznivá komedie v Evropě obsadila herce jako je Chevy Chase, Beverly D′Angelo, Jason Lively a Dana Hill.

Zdroj: oficiální zdroj

Rodina Griswoldových je na první pohled normální spokojená rodinka, zdání ale klame. Clark Griswold je nenapravitelný smolař, který se snaží své milující ženě Ellen a dětem Rustymu a Audrey vždy naplánovat nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. To se mu sice povede, ale nebudou to asi zrovna šťastné vzpomínky. Na své čtrnáctidenní cestě, kterou vyhráli v televizní soutěži, navštíví města Londýn, Paříž a Řím. Cestovní kancelář pro výherce vše zajistila, ale kvůli smolaři Clarkovi se ze zorganizované dovolené stane naprostý chaos. Čeká je další série nástrah, nedorozumění a bláznivých zážitků.

Zdroj: oficiální zdroj

TOP 10 ZAJÍMAVOSTÍ z filmu Bláznivá komedie v Evropě:

1) Dana Hill trpěla cukrovkou, kvůli kteér také roku 1996 zemřela. Během scény s noční můrou Audrey proto musela dávat velký pozor, aby nepolykala jídlo, které měla jají postava sníst.

2) Jelikož si Anthony Michael Hall odmítl zopakovat roli Rustyho, rozhodli se producenti vyměnit obsazení i druhého z dětí. Daně Barron, která hrála Audrey v předchozím díle, proto role nebyla vůbec nabídnuta.

3) Audrey má být ve filmu 14 nebo patnáct let. Herečce, která ji hrála, však bylo v době natáčení 21 let.

4) Bláznivá dovolená v Evropě je jediným filmem ze série, kde se neobjeví bratranec Eddie.

5) Rodina má v soutěži vyhrát motocykl Honda 750, následně je však ukázán motocykl Honda 250.

Zdroj: oficiální zdroj


6) Kamera, kterou Clark natáčel svojí ženu ve sprše, patřila přímo Chevymu Chaseovi.

7) Když v Německu rodina opustila své auto, nechala v něm i svá zavazadla. Později ve vlaku na sobě však všichni měli jiné oblečení.

8) Funkci režisérky tohoto filmu převzala Amy Heckerling po Haroldu Ramisovi. Je to jediný film, který z celé série natočila.

9) Když rodina odlétá na dovolenou, tak během vzletu sedí Clark u stěny bez okna. V další scéně ale sedí u okna. 

10) A další chyba spojená s letadlem. Když letadlo letí kolem Sochy svobody, pasažéři se dívají z levého okna, ale výhled, který se jim naskytne, je ten, který by viděli z pravého okna.

11) Když na Eiffelově věži Rusty flirtuje s dívkami, mají u sebe malého kníráče. Poté ale Rusty vyhodí svůj baret a pes, který po něm skočí, je jezevčík.

 

Do bláznivé nálady se můžete naladit s Bláznivou dovolenou v Evropě už v úterý 13. 3. ve 20:00 na Nova Cinema. V repríze je pro vás 14. 3. od 16:30 a 15. 3. od 12:10 hodin na tomtéž kanále.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Natáčení komedie Můj brácha má prima bráchu navždy poznamenalo jednoho z herců. Štáb na něj nebral ohledy!

NECHUTNÉ: Herci během natáčení Bláznivé dovolené opakovaně zvraceli. Mohl za to režisér!

ŽÁDNÝ PŘEDSTÍRÁNÍ: Romantický film Wimbledon byl natočen během opravdového šampionátu!


Novinky z NOVY